Dominik Pajewski

06.04.2020 (13:10)

Dlaczego John Bonham był wyrzucany z zespołów? Tony Iommi szybko to wyjaśniłTony Iommi udziela ostatnio wielu wywiadów, przypominając zabawne anegdoty ze świata muzyki. Legendarny gitarzysta, podzielił się ostatnio historią o Johnie Bonhamie, która wyjaśnia, dlaczego ten był wyrzucany z zespołów.

Muzyczny świat jest wbrew pozorom bardzo mały, a większość muzyków, których płyty mamy na półkach dobrze się zna. Tak z pewnością jest w przypadku artystów związanych z Black Sabbath i Led Zeppelin, których drogi nie raz się przecinały. Tony Iommi postanowił podzielić się pewną anegdotą na temat Johna Bonhama z Led Zeppelin.

PANTERA W MISTRZOWSKI SPOSÓB PRZEROBIŁA SŁYNNĄ OKŁADKĘ I ZAAPELOWAŁA O ZOSTANIE W DOMUDlaczego John Bonham był wyrzucany z zespołów? Tony Iommi szybko to wyjaśnił

Zanim John Bonham został bębniarzem Led Zeppelin, udzielał się w innych zespołach. Niestety, z każdego składu go wyrzucano. W wywiadzie dla ,,Guitarist Magazine'', Tony Iommi opowiedział, dlaczego tak się działo:

Znaliśmy się z Robertem Plantem i Johnem Bonhamem. Bonham był moim drużbą na moim pierwszym ślubie. Często graliśmy w tych samych klubach. Wpadałem na niego i zawsze grał z innymi zespołem. Ciągle mi się żalił. „Wyrzucili mnie”. „Dlaczego?”. „Bo grałem za głośno”. A potem wywalali go z kolejnego zespołu z tego samego powodu.

Co ciekawe, to za co wyrzucali Bonhama z zespołów, stało się później jego wizytówką.UMLÄUT W TWOJE IMIĘ FANIE MOTORHEAD! SPECJALNA AKCJA ZESPOŁU, Z OKAZJI 40-LECIA ,,ACE OF SPADES''

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kasia Lins - Moja wina. Nowy singiel w sieci, a premiera albumu już w piątek!

  2020-05-27
  „Moja wina” to trzeci singiel, który jest zapowiedzią nowego albumu Kasi Lins o takim samym tytule. „Moja wina” to psychodeliczna opowieść o własnych niepokojach. Autorefleksja bez morału.
 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz