Dominik Pajewski

20.02.2020 (12:41)

Córka Stevena Spielberga ujawniła, że jest aktorką filmów dla dorosłychTrudno uwierzyć, że córka Stevena Spielberga podjęła decyzję o występowaniu w filmach dla dorosłych! 23-letnia Mikaela Spielberg ujawniła, dlaczego podjęła taką decyzję.

To co ogłosiła córka Stevena Spielberga jest szokiem nie tylko dla branży filmowej, ale raczej dla całego świata. 23-letnia Mikaela Spielberg, ogłosiła, że zaczyna karierę w branży filmów dla dorosłych. Co na to sam Steven Spielberg?

ROBERT DE NIRO OTWIERA LUKSUSOWY HOTEL W WARSZWIE! GDZIE POJAWI SIĘ OBIEKT?
 

Córka Stevena Spielberga ujawniła, że jest aktorką filmów dla dorosłych

23-latka, jest adoptowanym dzieckiem Stevena Spielberga i jego żony Kate Capshaw. Dziewczyna poinformowała rodziców o swojej nowej drodze życiowej podczas rozmowy przez FaceTime. Jak powiedziała w rozmowie z 'The Sun':

Zmęczyła mnie codzienna praca, która nie przynosiła satysfakcji mojej duszy. Nowa praca pozwala mi usatysfakcjonować innych ludzi, a sama też dobrze się czuję, bo to nie narusza moich granic –

Warto jednak dodać, że Mikaela Spielberg będzie występować sama w filmach. Nie zobaczymy filmów, w których dziewczyna będzie grała z mężczyznami lub kobietami. Jak sama podkreśla, ma nadzieję, że występy w filmach otworzą jej drogę do kariery striptizerki.CO BY BYŁO, GDYBY NEO WZIĄŁ NIEBIESKĄ PIGUŁKĘ. PRZERÓBKA Z UŻYCIEM DEEP FAKE MA ODPOWIEDŹ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz