Michał Ciemniewski

19.04.2018 (15:36)

Chłopak z Freestyler - Pamiętacie go? Wiemy, co się z nim stało!Teledysk z jego udziałem stał się symbolem nowego milenium. Co się stało z jego bohaterem? Na EskaROCK.pl przybliżamy historię chłopaka z kawałka Freestyler.

Chłopak z Freestyler - Pamiętacie go? Jasne, że pamiętacie, bo też nie da się zapomnieć tego hitu. Bez utworu fińskiej grupy Bomfunk MC’s, nie mogła się obyć żadna impreza, zaś młodociany dredziarz z klipu, stał się wręcz ikoną stylu przełomu lat 1999/2000. Minęło jednak trochę czasu, więc można się zastanawiać, co się z nim stało?

Nickelback po rosyjsku. Posłuchajcie jak brzmi 'How You Remind Me' [VIDEO]

 
"Fy-fy-fy-y-y-y-y fristajlo! Łakamakafą" - Mniej więcej tak rozpoczynał się nagrany w 1999 roku hit Freestyler grupy Bomfunk MC’s. W teledysku oglądaliśmy poczynania chłopaka, który najprościej mówiąc, bawi się w DJ-a rzeczywistości, przewijając czas wraz z utworem. W jego rolę wcielił się Marlo Snellman.

 
 

Gdy zagrał w klipie, miał zaledwie 15 lat, a rolę załatwiła mu kochająca mama. Marlo zaistniał jako "gwiazda jednego teledysku" i zniknął. W pewnym momencie mówiono nawet, że zmarł. Okazuje się jednak, że życie po Freestylerze jest jednak możliwe! Marlo został modelem i... DJ-em (w sieci można znaleźć jego kawałek Dust). Dziś ma 33 lata i baaardzo się zmienił. Zobaczcie sami.

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • Rosjanin przerobił 'Ausländer' Rammsteina w nietypowy sposób [WIDEO]

  2020-01-17
  W Rosji jest wielu fanów Rammstein, którzy niesamowicie ciepło przyjmują zespół w swoim kraju. Rosyjscy fani często też przerabiają numery Rammstein, a tym razem padło na kawałek 'Ausländer', który został wykonany w ciekawym klimacie.
 • Powstał dokument o Ozzym Osbournie. Zwiatun 'The Nine Lives Of Ozzy Osbourne' już w sieci [WIDEO]

  2020-01-17
  Ozzy Osbourne powraca w wielkim stylu i nie dość, że ma nowy krążek, wraca na trasę koncertową, to jeszcze w planach jest film fabularny i jak się okazuje film dokumentalny.
 • James Hetfield powraca!Muzyk opuścił odwyk i przygotowuje wystawę

  2020-01-17
  James Hetfield musiał wrócić na odwyk, ponieważ dawne demony wróciły do niego. Okazuje się, że frontman Metalliki wychodzi na prostą, opuścił odwyk i planuje specjalną wystawę.
 • Chester Bennington w nowym numerze. Zespół wokalisty udostępnił premierowy singiel

  2020-01-17
  Po odejściu Chestera Benningtona, przyszłość Linkin Park nie została jasno określona. Okazuje się, że w archiwach pozostało kilka nagrań i to z pierwszego zespołu Chestera.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz