Dominik Pajewski

27.03.2020 (11:29)

Brian May uczy jak grać solówkę do ,,Bohemian Rhapsody''. To idealny sposób, by się nie nudzić w domuDomowa kwarantanna to idealny czas, by przypomnieć sobie kilka chwytów na gitarze, albo w ogóle sięgnąć po gitarę. Brian May proponuje szybką naukę gry solówki z numeru ,,Bohemian Rhapsody''.

Pandemia koronawirusa uziemiła praktycznie wszystkich w domach i nie ma na to rady. Trzeba przeczekać wszystko w domu, co zadziała tylko na plus i pomoże powstrzymać rozprzestrzenianie się koronawirusa. Oczywiście, nuda potrafi dopaść każdego, jednak jest kilka sposobów na to, by jakoś urozmaicić sobie czas. Brian May pokazał jak to zrobić.

DAVE MUSTAINE (MEGADETH) PRZEROBIŁ Z CÓRKĄ NUMER THE BEATLES [WIDEO]


Brian May uczy jak grać solówkę do ,,Bohemian Rhapsody''. To idealny sposób, by się nie nudzić w domu

Fani dług prosili Briana, by ten zagrał dla nich solówkę z ,,Bohemian Rhapsody'', więc gitarzysta spełnił prośbę, dzięki czemu można obserwować ruchy palców gitarzysty. Jak powiedział artysta:

Nie robię nic skomplikowanego. Nie jestem najlepszym na świecie specjalistą od technicznego grania na gitarze, po prostu gram tak, jak to czuję. Staram się używać gitary, jak głosu. 

Zobaczcie, jak Brian gra słynną solówkę:


ZOSTAŃ W DOMU DLA OZZY'EGO - CÓRKA ARTYSTY ROZPOCZĘŁA NOWĄ AKCJĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Kazik - ZARAZA. Album zyskał miano Złotej Płyty przed premierą!

  2020-05-27
  "Zaraza" Kazika, pierwsza solowa płyta Kazika Staszewskiego od kilkunastu lat ma premierę za ponad tydzień, a już uzyskała status Złotej Płyty! Wkrótce osiągnie także status Platynowej Płyty. Wyróżnienie to zagwarantowane zostało wynikami przedsprzedaży albumu "Zaraza". Wydawnictwo trafi do słuchaczy już 5 czerwca.
 • Oto najboleśniejszy skok ze spadochronem. Facet podczepił spadochron do skóry pleców [WIDEO]

  2020-05-27
  Ludzie robią różne rzeczy z nudów, czasami z pasji lub sprawdzenia swoich możliwości fizycznych i mentalnych. Ten gość ewidentnie chciał pokazać sam sobie, że jego ciało jest praktycznie niezniszczalne i wytrzyma skok ze spadochronem. Problem w tym, że spadochron był podpięty do jego pleców!
 • Lana Del Rey - nowa płyta ogłoszona! Kiedy nowy krążek artystki?

  2020-05-27
  Lana Del Rey ogłosiła nowy album! Po świetnie przyjętym krążku ''Norman Fucking Rockwell'', artystka zamierza wydać nowy album. Poznaliśmy pierwsze szczegóły wydawnictwa.
 • Silent Hill powraca! Wszystko dzięki Dead by Daylight

  2020-05-27
  Silent Hill powraca! To absolutnie nie jest nadinterpretacja, bo faktycznie ogłoszono coś ważnego dla wszystkich fanów kultowej serii. Na jakich zasadach wraca Silent Hill w Dead by Daylight?
 • Siłownie i kina otwarte, wracają także koncerty! Rząd zdejmuje kolejne restrykcje, co się zmieni?

  2020-05-27
  Podczas specjalnej konferencji prasowej, która odbyła się 27 maja 2020, ogłoszono zdjęcie kolejnych obostrzeń. Będziemy mogli pójść na siłownie i do kina, jednak z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Co jeszcze się zmieni?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz