Dominik Pajewski

19.05.2020 (15:10)

Axl Rose musiał zostać doprowadzony na koncert przez policję. Menadżer GNR wspomina zabawną sytuacjęW szczytowej formie, gdy Guns N' Roses wydawali swoje najpopularniejsze płyty, grupa była uznawana za najniebezpieczniejszą na świecie. Okazuje się, że Axla Rose'a wtedy trzeba było doprowadzać na koncerty siłą i to przy pomocy policji.

Guns N' Roses na przełomie lat 80-tych i 90-tych, byli grupą uznawaną za najniebezpieczniejszą na świecie. Zespół lubił ostro imprezować, dewastować hotele i często spóźniać się na swoje występy. Legenda głosi, że Axl spóźniał się na koncerty, bo oglądał ''Wojownicze żółwie ninja'', jednak bywało tak, że wokalista był doprowadzany na koncerty siłą i to przez policję.

METALLICA POWRACA DO CZASÓW MŁODOŚCI! ZESPÓŁ OPUBLIKOWAŁ KONCERT Z 1983 ROKU


Axl Rose musiał zostać doprowadzony na koncert przez policję. Menadżer GNR wspomina zabawną sytuację

Alan Niven prowadził Guns N' Roses w czasie, gdy ci zdobywali szczyty list przebojów. W 1989 roku, Gunsigrali 4 koncerty, jako support The Rolling Stones i to wtedy Axl zamknął się w pokoju hotelowym i na pół godziny przed koncertem, nie było wiadomo czy koncert GNR w ogóle się odbędzie. Jak wspomina Niven, zwrócił się on wtedy do  Michaela Cohla, szefa trasy The Rolling Stones. W wywiadzie dla ''Rock Talk'', dawny menadżer Gunsów wspomniał:

To bardzo rozsądny i opanowany gość, jak można było się spodziewać po zespole tej klasy. Zapytałem: „Czy masz przyjaciół w policji, którzy zrobią coś bez zadawania pytań?”. Odparł: „Tak i nie chcę wiedzieć, o co go będziesz prosił, wyjdę więc z pomieszczenia”.

Kiedy przyszedł ten człowiek powiedziałem mu, gdzie jest Axl, podałem adres hotelu i poinstruowałem: „Wyślesz dwóch umundurowanych ludzi w radiowozie, jeśli będzie trzeba niech wyważą drzwi i zakują go w kajdanki”.

Tak też zrobili, wsadzili go do radiowozu i sprowadzili jak najszybciej. Axl na pierwszy koncert z The Rolling Stones przyjechał radiowozem w kajdankach.

KAZIK - TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ. POSŁUCHAJ NOWEGO UTWORU ARTYSTY

Obecnie Guns N' Roses mocno się uspokoili i raczej nie trzeba ich siłą doprowadzać na koncerty. Zespół miał pojawić się w lato w Polsce, jednak z powodu pandnemii, cała trasa została odwołana. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz