Krzysztof Zawistowski

21.03.2014 (15:44)

ARCTIC MONKEYS W POLSCE: Fanom walczącym o koncert Arctic Monkeys w Polsce udało się dotrzeć do organizatorów [VIDEO]Ostatni koncert Arctic Monkeys w Polsce zagrali na Open'er Festival 2013. Wcześniej zespół nie odwiedzał naszego kraju przez kilka lat. Arctic Monkeys Poland postanowiło nie dopuścić by sytuacja się powtórzyła i zrobić wszystko by zespół przyjechał do Polski jeszcze w tym roku.

Podpisujemy się pod akcją wszystkimi kończynami. Zaspamowaliśmy już linkami naszych znajomych, piszemy o tym ile się da. Musicie nam wybaczyć. Po prostu, jaramy się Arctic Monkeys. Jak tu się nie jarać? AM to jedna z najlepszych rockowych płyt ostatnich lat. Totalnie pozamiatała rockowe podsumowania roku 2013. Nami też pozamiatała.

>>> Arctic Monkeys w Polsce: Wywiad z autorami Petycji o organizacje koncertu Arctic Monkeys w Polsce <<<

Gdybyśmy mogli sami byśmy ten koncert zorganizowali. Niestety nie możemy, więc pozostaje nam wspierać autorów Petycji o organizacje w Polsce koncertu Arctic Monkeys. Media już zainteresowały się akcją. - Na każdym kroku spotykamy się też z pozytywnym odzewem i słowami wsparcia od osób z branży muzycznej, a o naszych działaniach wielokrotnie wspominano na antenie radia EskaROCK. Naszą inicjatywę zdecydowały się także poprzeć media: serwisy muzyczne, udało nam się przykuć uwagę oficjalnego polskiego wydawcy najnowszej płyty AM - NoPaper Records - komentuje dla EskaROCK.pl ekipa Arctic Monkeys Poland.

>>> Iron Maiden w Polsce 2014: Bruce Dickinson i 5 rzeczy, których o nim nie wiedziecie <<<

Niestety, jeszcze nie udało się dotrzeć do zespołu bezpośrednio, ale polscy fani skontaktowali się z osobą odpowiedzialną za koncerty Arctic Monkeys w Polsce i Europie. - Nie udało nam się jeszcze dotrzeć z naszą "misją" bezpośrednio do zespołu. Obecnie nawiązaliśmy kontakt z osobą związaną z organizacją koncertów Arctic Monkeys w Europie i czekamy na dalszy rozwój sytuacji. Jednak głównym celem naszych działań jest wzbudzenie zainteresowania organizacją koncertu u przedstawicieli rodzimych agencji artystycznych - mówią organizatorzy akcji z Arctic Monkeys Poland.

Arctic Monkeys - Arabella

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz