Złap kontakt z Teatrem Ochoty! Niezwykła akcja Artystów

2021-01-25 13:30 alg
Teatr Ochoty
Autor: https://www.facebook.com/teatrochoty

Zamiast tradycyjnych postów: quizy, wywiady a nawet specjalne kursy. Aktorzy przejmują media społecznościowe Teatru Ochoty i co weekend aż do końca lutego, zamiast pojawiać się na scenie, będą wirtualnie zdradzać widzom sekrety swoich spektakli.

Jak zrobić 10000 kroków? [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #14

Aktorzy przejmują Teatr Ochoty!

A konkretnie jego media społecznościowe- w każdy weekend aż do końca lutego, zespoły spektakli które są w aktualnym repertuarze Teatru, będą publikować tam materiały, które pozwolą widzom poznać ich przedstawienie "zza kulis".

"Młodzi artyści świetnie orientują się w mediach społecznościowych, a media społecznościowe to cała paleta możliwości kontaktu z drugim człowiekiem. Dlatego powiedzieliśmy naszym artystom, by oni swobodnie korzystali ze wszystkich patentów jakie w tej chwili dostarczają im media społecznościowe" - mówi Anna Cygankiewicz z Teatru Ochoty

I tak twórcy spektaklu "Życie jest piękne" zaproponowali widzom międzyplanetarny wieczorek relaksacyjny czy przyspieszony kurs podejmowania prostych decyzji. Spotkania w mediach społecznościowych, są bardzo ważne także dla artystów, którym brakuje kontaktu z widownią.

"Teatr Ochoty jest bardzo kameralnym teatrem i artystom bardzo brakuje relacji z widzami. Szukamy różnych sposobów żeby sobie z tym poradzić- dzięki akcji w mediach społecznościowych artyści będą dokładnie wiedzieli ile osób ogląda ich na żywo. I tak jak w prawdziwym teatrze nie można się spóźnić, bo relacje będą dostępne tylko 24 godziny" - dodaje Cygankiewicz.

Przed nami są jeszcze propozycje zespołów spektakli "Prawiek" na podstawie książki Olgi Tokarczuk czy "Z życia roślin"- najnowszej premiery Teatru Ochoty.

Aktorzy będą publikować na Instagramie i Facebooku teatru.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!