Zaginiony Marcin Sawicki

i

Autor: pragapd.policja.waw.pl Zaginiony Marcin Sawicki

Zaginiony MARCIN SAWICKI - pomóżcie w odnalezieniu 31-latka

2021-09-20 10:46

Policja apeluje o pomoc w odnalezieniu zaginionego mieszkańca Warszawy. Marcin Sawicki od chwili wyjścia z domu 17 września, nie skontaktował się z bliskimi. Włączamy się w akcję poszukiwań. W naszym artykule znajdziecie rysopis i wszelkie informacje na temat zaginionego Marcina Sawickiego.

Marcin Sawicki zaginął - taką informacje znaleźć można na stronie internetowej Komendy Rejonowej Policji VII. Funkcjonariusze prowadzą poszukiwania 31-letniego mieszkańca Pragi-Południe od piątku, 17 września. To właśnie tego dnia, około godziny 7:00, mężczyzna wyszedł z domu przy ulicy Waszyngtona. Do tej pory nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z nikim z bliskich. Zaginiony choruje na schizofrenię, a to oznacza, że kontakt z poszukiwanym może być trudny. Policjanci proszą o pomoc w jego odnalezieniu. My również włączamy się w akcję poszukiwań. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis poszukiwanego Marcina Sawickiego oraz dane kontaktowe dla osób, które mogą wiedzieć cos o jego losie.

Jeździliśmy nowymi warszawskimi tramwajami

Marcin Sawicki - RYSOPIS ZAGINIONEGO

Poniżej zamieszczamy rysopis poszukiwanego Marcina Sawickiego. Jeśli zauważycie kogoś pasującego do opisu, koniecznie powiadomcie o tym policję.

  • Wzrost - 170 cm
  • Budowa ciała - średnia
  • włosy - ciemne
  • Znaki szczególne- niedowład prawej ręki
  • W dniu zaginięcia ubrany miał być w spodnie koloru czarnego i szarą kurtkę.

Poszukiwania Marcina Sawickiego - dane do kontaktu w sprawie zaginionego

Policja prosi o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Marcina Sawickiego. Każdy, kto może pomóc w odnalezieniu mężczyzny, proszony jest o kontakt z policjantami wydziału kryminalnego komisariatu w Wawrze tel. 47 72 370-63 w godz. 8.00-16.00, całodobowo pod nr tel. 47 72376 55 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numer telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: [email protected].

Źródło: pragapd.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Zaginiony MARCIN SAWICKI - pomóżcie w odnalezieniu 31-latka