Wspieramy Warszawskie Miejscówki! Radio Eska pomaga lokalnym biznesom [AKCJA ESKI]

2020-11-30 21:00 a.d.
Wspieramy Warszawskie Miejscówki! Radio Eska pomaga lokalnym biznesom [AKCJA ESKI]
Autor: Radio ESKA Zdjęcie poglądowe

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie. Wiele osób znalazło się w trudnej sytuacji. Tak jest między innymi z przedsiębiorcami, którzy musieli ograniczyć swoją działalność lub w ogóle zamknąć biznesy. Tym, którzy walczą ze skutkami pandemii chcemy pomóc. Historia lokalnej restauracji, kawiarni, piekarni czy szewca może pojawić się na antenie Radia Eska na 105,6 FM. Sprawdźcie szczegóły!

Eska startuje z akcją „Wspieramy Warszawskie Miejscówki”. W jej ramach nasi dziennikarze odwiedzą właścicieli biznesów, którzy w związku z pandemią koronawirusa walczą o przetrwanie na rynku. Rozmowa emitowana będzie w serwisach informacyjnych Eska News, a także na naszej stronie internetowej, eska.pl/warszawa.

O pomoc chcielibyśmy poprosić też Was, Czytelniczki i Czytelników oraz Słuchaczki i Słuchaczy Radia Eska. W końcu to Wy najlepiej wiecie, co dzieje się w Warszawie i kto w tej chwili najbardziej potrzebuje naszej pomocy. Chodzi nam o miejsca, które odwiedzacie na co dzień. W których pijecie kawę, kupujecie ulubione słodycze czy miejsce, w którym Wasze ubrania dostają nowe życie. Może to być restauracja, kawiarnia, cukiernia, szewc, zakład krawiecki, księgarnia… Nie ma żadnych ograniczeń. Ważne, by był to lokalny biznes, który znalazł się w trudnej sytuacji. Chcemy pomóc mieszkańcom stolicy i okolic.

ESKA wspiera przedsiębiorców! Komu już pomogliśmy?

Znacie miejsce, które z powodu pandemii musiało ograniczyć swoją działalność? A może jesteś właścicielem biznesu, który walczy o przetrwanie? Koniecznie daj nam znać!

W Polsce zapłacisz okiem. Zobacz jak | ESKA XD - Mobmania #10