Poszukiwany za wandalizm

i

Autor: ochota.policja.waw.pl Poszukiwany za wandalizm

WANDAL POSZUKIWANY - ten mężczyzna demolował wagon WKD!

2021-09-21 13:50

Policjanci z warszawskich Włoch ujawniają wizerunek mężczyzny poszukiwanego za wandalizm. Latem zdemolował jeden z wagonów pociągu Warszawskiej Kolei Dojazdowej. W naszym artykule dowiecie się, co zrobił.

Ten mężczyzna jest poszukiwany za wandalizm. Policjanci z warszawskich Włoch ujawnili jego podobiznę na swojej stronie internetowej. W towarzyszącej im notatce czytamy, że w jego sprawie prowadzone jest postępowanie. Chodzi o wydarzenie z 22 sierpnia 2021 roku, które zostało zarejestrowane przez monitoring wagonu Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Na wysokości stacji Warszawa Salomea sprawca z użyciem młotka bezpieczeństwa rozbił szybę wewnątrz wagonu. Stratę wyceniono na 1800 zł. Wandal do tej pory nie został ujęty, dlatego policjanci apelują o pomoc w jego odszukaniu. W dalszej części artykuły znajdziecie zdjęcia wandala oraz kontakty, na które można przekazywać dotyczące go informacje.

Zabrali nam nasz dom

Wiesz coś o tym mężczyźnie? Skontaktuj się z policją

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę, lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat, proszeni są o kontakt z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 723 26 35 lub pod całodobowym numerem 47 723 26 20. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]. W poniższej galerii zamieszczamy zaś zdjęcia poszukiwanego.

Źródło: WANDAL POSZUKIWANY - ten mężczyzna demolował wagon WKD!