Ukraińska piosenka o dronach, który niszczy rosyjskie czołgi. Armia śpiewa Bayraktar!

i

Autor: BIROL BEBEK/AFP/East News / screen z filmu na YouTube: BAYRAKTAR - Official Song (English Subtitles) - Ukraine Russia War Ukraińska piosenka o dronach, który niszczy rosyjskie czołgi. Armia śpiewa Bayraktar!

Ukraińska piosenka o dronach, które niszczą rosyjskie czołgi. Armia śpiewa Bayraktar!

2022-03-03 10:58

Piosenka o dronach robi furorę w internecie! Ukraińskie Siły Lądowe stworzyły utwór wysławiający Bayraktary, które niszczą rosyjskie czołgi. Nieznany wykonawca śpiewa o tym, jakie zniszczenia sieje ta broń w szeregach wojsk agresora. Jak brzmi utwór? Przekonajcie się słuchając go już teraz.

Spis treści

  1. Piosenka o dronach - ukraińska armia śpiewa

Piosenka o dronach, w wykonaniu ukraińskiej armii zjednoczyła internautów z całego świata. Wszyscy zgodnie, w komentarzach pod teledyskiem, trzymają kciuki za Ukraińców, w nierównej walce z agresorem. To kolejny dowód, że wojna, którą wypowiedziała Rosja Ukrainie toczy się na różnych polach, nie tylko militarnie. To także pojedynek cybernetyczny, ale również codzienna rywalizacja o wyższe morale. Internet obiegła piosenka wysławiająca drony Bayraktar, za sprawą których Ukraina niszczy rosyjskie czołgi i wszelkie pojazdy opancerzone, które stwarzają realne zagrożenie dla życia. Za sprawą bezzałogowego rozpoznawczo-bojowego aparatu skutecznie prowadzone są działania bojowe i jak przekazał 2 marca 2022 roku, szef Obwodowej Administracji Państwowej Regionu, Dmytro Żywycki, dron Bajraktar TB-2 w obwodzie sumskim na północnym wschodzie Ukrainy, tylko jednego dnia zniszczył 180 jednostek sprzętu wojskowego rosyjskiej armii.

Hakerzy Anonymous PRZEJĘLI rosyjskie satelity! O co chodzi i co to oznacza?

Sonda
Czy jesteś "za" obowiązkową służbą wojskową?
płk Piotr Gąstał: Rosjanie nie wyciągnęli wniosków. Ukraina dokonała cudu [Super Raport]

Piosenka o dronach - ukraińska armia śpiewa

Piosenka o tureckich dronach Bayraktar TB2, z których korzysta ukraińska armia, by wyjść obronną ręką z agresji Rosji, momentalnie stała się hitem w internecie. Choć autorzy nie są dokładnie znani, czyli wymienieni z imienia i nazwiska, to wiadomo, że pod utworem podpisuje się UGF, Ukrainian Ground Forces, w tłumaczeniu na język polski Ukraińskie Siły Lądowe. Internauci piszą, że jak już Ukraińcom uda się obronić swój kraj, to koniecznie muszą wystartować z tym utworem w Konkursie Piosenki Eurowizji. Oprócz tego komentują wspierając ukraiński naród w walce z najeźdźcą w bezsensownej wojnie:

  • Mam nadzieję, że uda wam się obronić swój kraj i jesteśmy z wami jako Turcy!
  • Niech Ukraina wygra tę bezsensowną wojnę i stworzy więcej niesamowitych piosenek, jak ta. Slava Ukraina, Pozdrowienia z Chorwacji
  • To najbardziej epicka oda do gwiazdy, jaką kiedykolwiek słyszałem. Bayraktar najsilniejsza gwiazda Ukrainy!
  • Niech Bóg będzie z Wami. My w Stanach Zjednoczonych wspieramy Ukrainę. Slava Ukraina!;
  • Ta piosenka uderza prawie tak mocno, jak BAYRAKTAR
  • Uczyńmy tę piosenkę najsłynniejszą na świecie...

Piszą internauci. Jak brzmi piosenka Bayraktar? Przekonajcie się odpalając wideo poniżej:

Jak pomóc Ukrainie? [SPRAWDŹ]

Źródło: Ukraińska piosenka o dronach, które niszczą rosyjskie czołgi. Armia śpiewa Bayraktar!