Światowy Dzień Kota 2022. Zobacz najśmieszniejsze obrazki i MEMY z kotami!

i

Autor: Internet Światowy Dzień Kota 2022. Zobacz najśmieszniejsze obrazki i MEMY z kotami!

Światowy Dzień Kota 2022. Zobacz najśmieszniejsze obrazki i MEMY z kotami!

2022-02-17 9:02

17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota. Święto to jest jednym z najpopularniejszych nietypowych świąt w roku. Z tej też okazji przygotowaliśmy dla was trochę ciekawostek o tych zwierzętach. Znajdziecie również najśmieszniejsze obrazki i memy z uroczymi mruczkami! Sprawdźcie poniżej galerię.

Światowy Dzień Kota 2022 -mruczki obchodzą 17 lutego swoje święto! Obecnie, obok psów, to właśnie te zwierzęta najczęściej znajdują się w naszych domach. Wbrew twierdzeniom niektórych, koty są towarzyskie, choć zdarza się, że chadzają swoimi ścieżkami. Oprócz tego, przeważnie spadają na cztery łapy, dlatego lubią skakać po drzewach, a te udomowione - na najwyżej położone meble w mieszkaniu.

Światowy Dzień Kota - kiedy wypada?

Dzień Kota obchodzony jest od 1990 roku. Na pomysł jego ustanowienia wpadła dziennikarka "Tuttogatto", Claudia Angeletti. Wybrano datę 17 lutego, gdyż liczba 17 postrzegana jest jako szczęśliwa, a luty określa się miesiącem kotów i czarownic. Święto ma zwrócić uwagę na znaczenie kotów w naszym życiu. I właśnie w tym dniu powinniśmy też dostrzec te, które są bezdomne i wolno żyjące.

Najlepsze MEMY z kotami. Zobacz!

Zabawne obrazki z kotami są bardzo popularne w internecie. Dlaczego? Zwierzęta te często bowiem są bohaterami śmiesznych historii. Zdarza się, że znajdują się w nietypowych sytuacjach i to właśnie jest urocze! Nie pozostaje nic innego jak tworzyć memy! Zebraliśmy dla was te najlepsze. Sprawdźcie poniżej w naszej galerii.

Źródło: Światowy Dzień Kota 2023. Zobacz najśmieszniejsze obrazki i MEMY z kotami!