Straż pożarna

i

Autor: pixabay.com Straż pożarna

POŻAR NA POWISLU - płonął blok mieszkalny! Czy są poszkodowani?

2021-09-16 12:47

W czwartek, 16 września, na warszawskim Powiślu doszło do groźnego zdarzenia. W jednym z bloków mieszkalnych pojawiły się płomienie. Co się wydarzyło i czy ktoś został poszkodowany w pożarze? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Pożar na warszawskim Powiślu! Do takiej sytuacji doszło w czwartek, 16 września około południa. Płomienie pojawiły się w bloku przy ulicy fabrycznej. Mieszkańcy i mieszkanki z okolicznych budynków obserwowali gęste kłęby dymu wydobywające się z okna. Na miejsce natychmiast wezwano straż pożarną, która zajęła się gaszeniem ognia. Na miejscu znalazła się także nasza reporterka. Dowiedzcie się, co się stało i czy ktoś został poszkodowany w pożarze.

You Can Dance 2021: Niezwykle wzruszająca historia uczestniczki i jej mamy

Pożar na ul. Fabrycznej 16.09

Pożar wybuchł w jednym z mieszkań 11-piętrowego budynku. Nie wiadomo, co było jego przyczyną. Straży pożarnej szybko udało się opanować żywioł. Na szczęście w pożarze nikt nie ucierpiał. Nasza reporterka dowiedziała się, że w mieszkaniu przebywała matka z córką, które zostały bezpiecznie wyprowadzone przez strażaków. Na miejscu pracowały ich 4 zastępy. Po ugaszeniu ognia, przystąpiono do wietrzenia zadymionych pomieszczeń.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: POŻAR NA POWIŚLU - płonął blok mieszkalny! Czy są poszkodowani?