Policja szuka niebezpiecznego furiata - zaatakował butelką, kopał i okładał pięściami po całym ciele

2022-03-22 10:27

Warszawska policja publikuje wizerunek mężczyzny poszukiwanego w związku z wydarzeniami z 16. lutego. Tego dnia, podczas awantury, brutalnie pobił on innego człowieka. Zdjęcia sprawcy i więcej informacji w naszym artykule.

Sprawca uszkodzenia ciała poszukiwany - wiadomość o tym pojawiła się na stronie warszawskiej policji. Chodzi o zdarzenie, do którego doszło 16. lutego br. Około godziny 00:15 w autobusie nocnym linii N01 przy al. Jerozolimskich w Warszawie dwóch mężczyzn wszczęło awanturę. W pewnym momencie jeden z nich zaatakował drugiego szklaną butelką. Potem zaczął kopać i okładać swoją ofiarę po całym ciele. Niestety nie udało się go wówczas złapać. Po zatrzymaniu się autobusu na przystanku przy ul. Popularnej sprawca uciekł w nieznanym kierunku. Jego wizerunek uchwyciły jednak kamery monitoringu w pojeździe. Zdjęcia zamieszczamy w galerii.

Davide Martello gra na fortepianie w Medyce

Rozpoznajecie go? Informacje przekażcie policji

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informację na temat opisanego zdarzenia, o kontakt z funkcjonariuszami prowadzącymi sprawę pod numerami telefonów 47 723 93 82 lub 47 723 93 86, bądź całodobowo pod numerem telefonu 47 723 93 50. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: [email protected]

Źródło: ochota.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Policja szuka niebezpiecznego furiata - zaatakował butelką, kopał i okładał pięściami po całym ciele