Radiowóz policyjny

i

Autor: Lukas Plewnia flickr.com Radiowóz policyjny

NAGO SKAKAŁ PO SAMOCHODACH - policji podał zaskakujące wytłumaczenie

2021-08-24 11:54

Policjanci z mokotowskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego poinformowali niedawno o zatrzymaniu 38-latka, który dewastował samochody skacząc po ich karoseriach. Mężczyzna ubrany był jedynie w skarpety i buty. Nagi wandal wytłumaczył się ze swojego zachowania w zaskakujący sposób. Więcej na ten temat w artykule.

Nagi mężczyzna skakał po samochodach na Mokotowie - o jego zatrzymaniu poinformowano na stronie Komendy Rejonowej Policji II. Mundurowi z Mokotowa zgłoszenie otrzymali około godziny 2.30. Doniesienia o wandalu bez ubrań dotyczyły skrzyżowania ulicy Szczekocińskiej z Racławicką. Patrol wysłany na miejscu szybko zauważył mężczyznę. Jego zidentyfikowanie nie było trudne, gdyż na sobie miał tylko skarpety i buty. Ponadto właśnie skakał po masce jednego z aut. Funkcjonariusze zdjęli go z samochodu i założyli kajdanki. Policjanci zauważyli, że zniszczeniom uległy też inne pojazdy. Zaparkowany nieopodal ford miał wgniecioną maskę i porysowany lakier. W innym aucie wandal próbował wybić szybę hulajnogą elektryczną. Pytany o to, dlaczego jest nagi, podał policji dość zaskakujące wytłumaczenie.

10 specjalistycznych karetek dla Mazowsza

Nagi wandal brał udział w... inscenizacji teatralnej

Jak podaje policja, mężczyzna był bardzo pobudzony. Funkcjonariuszom oświadczył zaś, że jest nagi, ponieważ brał udział w inscenizacji teatralnej. Nie potrafił jednak wyjaśnić, dlaczego niszczył samochody. W pierwszej kolejności zawieziono go do mieszkania, by mógł się ubrać. Tam odkryto zaś biały proszek i zrolowany banknot. Zatrzymany wyjaśnił, że to narkotyk, który zażył po wypiciu alkoholu. Funkcjonariusze zabezpieczyli substancję, a badanie narkotesterem potwierdziło obecność związków psychoaktywnych w organizmie 38-latka. Już na komendzie okazało się, że był on wcześniej widziany przy ul. Racławickiej, gdzie również skakał po i samochodzie.

Po wytrzeźwieniu zatrzymany usłyszał zarzuty umyślnego uszkodzenia mienia oraz posiadania środków psychoaktywnych. Grozi mu za to do 5 lat więzienia oraz konieczność zapłacenia za wyrządzone szkody.

Źródło: mokotow.policja.waw.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: NAGO SKAKAŁ PO SAMOCHODACH - policji podał zaskakujące wytłumaczenie