Muzeum Warszawy ogłosiło konkurs na zdjęcie wolno żyjących zwierząt! Co można wygrać?

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Muzeum Warszawy ogłosiło konkurs na zdjęcie wolno żyjących zwierząt! Co można wygrać?

2021-08-06 10:22

,,Jeże z sąsiedztwa, wróble, które upodobały sobie Twoje podwórko, a może stado dzików w pobliskim lesie? Ogłaszamy konkurs na zdjęcie wolno żyjących zwierząt w Warszawie." - czytamy na stronie Muzeum Warszawy. To zapowiedź ciekawego konkursu, który trwa do 11 sierpnia! Jak wziąć w nim udział? Co jest do wygrania? Sprawdźcie w tym artykule!

Muzeum Warszawy ogłosiło konkurs na zdjęcie wolno żyjących zwierząt w Warszawie.

„Na naszej wystawie czasowej “Zwierzęta w Warszawie. Tropem relacji” przyglądamy się też naszym dzikim sąsiadom. Dzielimy przestrzeń z blisko pięcioma tysiącami gatunków ssaków, ptaków i bezkręgowców. Często mijamy je, nawet o tym nie wiedząc. W konkursie nagrodzimy wrażliwość przyrodniczą, estetykę i kreatywność. w nagrodę zdjęcia wybranych autorów zawisną w wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy – w Galerii WZ przy Trasie WZ, czyli tam, gdzie działają najstarsze schody ruchome w stolicy. Dorzucimy również gadżety i bilety do muzeum” - zapowiadają muzealnicy. Prace można zgłaszać do 11 sierpnia.

Dwukrotnie przejechał przed policjantami na czerwonym świetle

Muzeum Warszawy ogłosiło konkurs na zdjęcie wolno żyjących zwierząt! Co można wygrać?

W żadnym konkursie nie może zabraknąć nagród! Muzeum informuje na swojej stronie, że:

W konkursie nagrodzimy wrażliwość przyrodniczą, estetykę i kreatywność. w nagrodę zdjęcia wybranych autorów zawisną w wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy – w Galerii WZ przy Trasie WZ, czyli tam, gdzie działają najstarsze schody ruchome w stolicy. Dorzucimy również gadżety i bilety do Muzeum.

Muzeum Warszawy ogłosiło konkurs na zdjęcie wolno żyjących zwierząt - jak się zgłosić?

Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie to do 11 sierpnia 2021 roku do godziny 12.00 można wysyłać swoje zgłoszenia. Zdjęcia wraz z podpisanym oświadczeniem RODO wysyłajcie na adres mailowy [email protected].

Źródło: Muzeum Warszawy ogłosiło konkurs na zdjęcie wolno żyjących zwierząt! Co można wygrać?