Czesław Michniewicz

i

Autor: PAP / Sebastian Borowski Czesław Michniewicz

Legia Warszawa - Spartak Moskwa: kiedy i gdzie pierwszy mecz Wojskowych w LE?

2021-09-13 14:47

Legia Warszawa po czterech latach wraca do rozgrywek w europejskich pucharach. Wojskowi zawalczą o trofeum Ligi Europy. Pierwszy mecz rozegrają ze Spartakiem Moskwa. Kiedy i gdzie odbędzie się to spotkanie? Sprawdźcie w naszym artykule.

Legia Warszawa - Spartak Moskwa to pierwszy mecz Wojskowych w ramach tegorocznej Ligi Europy. Możliwość udziału w tych rozgrywkach Wojskowi wywalczyli podczas drugiego meczu ze Slavią Praga. 26 sierpnia, na stadionie przy Łazienkowskiej 3., Legioniści pokonali drużynę ze stolicy Czech. Fani i fanki Legii Warszawa czekali na tę chwilę cztery lata - tyle bowiem zajął drużynie z Warszawy powrót do europejskich rozgrywek. Walkę o trofeum Ligi Europy podopieczni Czesława Michniewicza zaczynają od fazy grupowej. Pierwszym przeciwnikiem jest Spartak Moskwa. Kiedy i gdzie odbędzie się starcie z rosyjskim klubem? Dowiecie się tego z dalszej części artykułu.

Bicie Rekordu Polski na najdłuższą linie z monet 5-cio złotowych

Kiedy mecz Legia Warszawa - Spartak Moskwa?

W fazie grupowej Ligi Europy Legia Warszawa mierzy się ze Spartakiem Moskwa, Leicesterem i Napoli. Będą to dwumecze. Pierwszy mecz ze Spartakiem Moskwa zostanie rozegrany na wyjeździe w środę, 15 września. Rozpoczęcie spotkania na Otkrytije Ariena zaplanowano na 16:30. Rewanż odbędzie się zaś w Warszawie, 9 grudnia.

Źródło: Legia Warszawa - Spartak Moskwa: kiedy i gdzie pierwszy mecz Wojskowych w LE?