Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Fot. Ilona Saratovkina Stadion Legii Warszawa

Legia Warszawa - Leicester City: PRZEWIDYWANY SKŁAD WOJSKOWYCH - kto może zagrać przeciwko Lisom?

2021-09-30 11:25

Na godzinę 18:45 zaplanowano początek rozgrywanego 30 września meczu Legia Warszawa - Leicester City. To drugie spotkanie Wojskowych w ramach fazy grupowej Ligi Europy. Którzy podopieczni Michniewicza mogą wybiec na boisko? Przewidywany skład znajdziecie w naszym artykule.

Legia Warszawa - Leicester City 30.09 - kto zagra w drużynie Wojskowych? Takie pytanie mogą sobie dziś zadawać wszyscy kibice stołecznego klubu. Czesław Michniewicz na pewno miał ciężki orzech do zgryzienia kompletując jedenastkę na drugi mecz Legii w ramach fazy grupowej Ligi Europy. Pierwsze spotkanie, rozgrywane ze Spartakiem Moskwa na wyjeździe, dało Wojskowym 3 punkty za zwycięstwo. Wszyscy chcieliby, żeby sukces powtórzono przy Łazienkowskiej 3. w meczu z Leicesterem, ale kluczowy będzie tu właśnie dobór zawodników i ich kondycja. Kogo wystawi selekcjoner? To na razie pilnie strzeżona tajemnica, lecz analizując sytuację drużyny, można ustalić przewidywany skład Legii Warszawa.

Warszawa żegna Powstańca Warszawy

Kto zagra w Legii Warszawa 30.09? PRZEWIDYWANY SKŁAD

Kogo może wystawić Czesław Michniewicz? Można się spodziewać, że selekcjonerowi będzie zależało na mocnej obronie. Nie tylko ze względu na przewagę (przynajmniej w teorii) Leicesteru, ale też absencję Artura Boruca. Bramkarz, który bez wątpienia stanowi filar drużyny, zmaga się z kontuzją pleców. W jego miejsce najprawdopodobniej stanie Cezary Miszta. Dostęp do jego bramki zabezpieczy aż pięciu zawodników - trzech obrońców i dwóch defensywnych pomocników. Skład trójki defensorów jest raczej pewny - Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska i Maik Nawrocki. Skrzydła mogą zaś obstawić Mattias Johansson i Filip Mladenović. Kogo jeszcze możemy spodziewać się w meczu przeciwko Leicesterowi? Prawdopodobne jest wystawienie Bartosza Slisza w środku pomocy. Wesprzeć mógłby go Andre Martins, o ile pozwoli mu na to kondycja. Grupę może uzupełnić Josue. W ataku zobaczymy najprawdopodobniej Emreliego i Muciego.

Przewidywany skład Legii Warszawa: Miszta - Jędrzejczyk, Wieteska, Nawrocki - Johansson, Mladenović, Slisz, Martins, Sosue - Emreli, Muci.

Leicester City - przewidywany skład

Skład Leicesteru może zaś wyglądać następująco: Schmeichel - Pereira, Soyuncu, Vestergaard, Bertrand - Soumare, Perez, Tielemans - Barnes, Daka, Vardy.

Przypomnijmy, że początek meczu na stadionie Legii Warszawa o 18:45.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - Leicester City: PRZEWIDYWANY SKŁAD WOJSKOWYCH - kto może zagrać przeciwko Lisom?