Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Fot. Ilona Saratovkina Stadion Legii Warszawa

Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb REWANŻ: kiedy i o której drugi mecz z mistrzami Chorwacji?

2021-08-05 13:05

Sytuacja po pierwszym meczu jest otwarta. Legia Warszawa wydarła mistrzom Chorwacji remis 1 - 1. Wszystko rozstrzygnie się więc w drugim spotkaniu. Sprawdźcie, kiedy i o której jest rewanż Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb.

Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb. Rewanż rozstrzygnie o przyszłości Wojskowych w walce o fazę grupową nadchodzącego sezonu Ligi mistrzów. W środę, 4 sierpnia, w Zagrzebiu padł bowiem remis 1 - 1. Klub z warszawy uratował pięknym golem Ernest Muci (skrót meczu tutaj). Po zmianach wprowadzonych przez UEFA bramki wyjazdowe przestały liczyć się podwójnie. Wynik przywieziony z Zagrzebia zaowocuje więc tym, że presja podczas drugiego spotkania będzie ogromna dla obu klubów. Podopieczni Czesława Michniewicza w przypadku niepowodzenia spadną do 4. rundy eliminacji Ligi Europy, ale wiemy, że priorytetem jest Liga Mistrzów. Właśnie z tego powodu przełożono mecz Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (nową datę tego spotkania znajdziecie tutaj). Wojskowi muszą się solidnie przygotować do rewanżu. Na kiedy został zaplanowany? Dowiecie się tego w dalszej części artykułu.

Dwukrotnie przejechał przed policjantami na czerwonym świetle
Sonda
Legia Warszawa - czy awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów?

Rewanż Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb. DATA i GODZINA meczu

Tym razem to Legia Warszawa będzie gospodarzem spotkania. Na stadionie przy Łazienkowskiej 3. kibice będą gorąco dopingować Wojskowych podczas meczu z mistrzami Chorwacji. Kiedy odbędzie się to spotkanie? Drugi mecz Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb zaplanowano na wtorek, 10 sierpnia o godzinie 21:00.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb REWANŻ: kiedy i o której drugi mecz z mistrzami Chorwacji?