Kim jest ten mężczyzna? Nie wie, jak się nazywa, skąd jest i dlaczego znalazł się w Warszawie

Policjanci z wilanowskiego wydziału kryminalnego proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości człowieka widocznego na zdjęciach. Mężczyzna najprawdopodobniej stracił pamięć - nie wie, jak znalazł się w Warszawie ani skąd przyjechał. Nie pamięta też swojego imienia i nazwiska. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszym artykule.

Poznajecie mężczyznę ze zdjęć? Takie pytanie do mieszkańców i mieszkanek Warszawy kierują Policjanci z wilanowskiego wydziału kryminalnego. W niedzielę, 26 czerwca został on przewieziony przez ratowników medycznych do Instytutu Psychiatrii i Neurologii przy ul. Sobieskiego 9 w Warszawie. Mężczyzna porozumiewa się najprawdopodobniej w języku ukraińskim. Nie pamięta jednak, jak się nazywa, jakiej jest narodowości, ani tego, w jaki sposób znalazł się w Warszawie. Każdy, kto może pomóc w ustaleniu jego personaliów, powinien skontaktować się z mundurowymi. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis i znaki szczególne mężczyzny, oraz dane kontaktowe dla osób chcących przekazać informacje na jego temat.

Zachowywał się jak szaleniec, a na jego ciele pojawiały się ropiejące rany. Historia z Koprem

Rysopis mężczyzny z zanikiem pamięci

  • Wiek: około 35-40 lat,
  • Wzrost: 185 cm,
  • Sylwetka: dobrze zbudowany,
  • Włosy: krótkie, koloru jasny blond,
  • Oczy: niebieskie,
  • Uszy: przyległe, naturalnej wielkości,
  • Na twarzy jasny zarost w rudawym kolorze,
  • Znaki szczególne: na prawej kostce obustronna pionowa blizna. Najprawdopodobniej pooperacyjną.

W dniu interwencji ubrany był w dresowe czarne spodnie, czarne sportowe buty z zielonymi wstawkami, granatowy podkoszulek z białym napisem, czerwoną bluzę z kapturem i białymi elementami. Mężczyzna został przywieziony przez ratowników medycznych z terenu stacji benzynowej przy ul. Europejskiej na warszawskim Wilanowie.

Każdy z Państwa, kto może mieć jakiekolwiek informacje na temat jego tożsamości, wie, gdzie mieszkał lub kto może znajdować się w kręgu jego znajomych albo rodziny, proszony jest o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału kryminalnego Komisariatu Policji w Wilanowie przy ul. Okrężnej 57. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery tel. 47 72 325 03, 47 72 325 05 albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Źródło: mokotow.policja.gov.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają