Drone Show FilmBox Premium HD

i

Autor: Flywheel Public Relations Drone Show FilmBox Premium HD

DRONE SHOW w WARSZAWIE - kosmiczne widowisko już 16.05!

2022-05-13 11:16

FilmBox Premium HD zaprasza na wydarzenie nie z tej Ziemi! 16 maja, z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Kosmosu, odbędzie się pierwszy w Warszawie bezpłatny DRONE SHOW inspirowany największymi filmowymi produkcjami o podboju kosmosu. Sprawdźcie, gdzie i o której podziwiać pokaz.

Kosmiczny spektakl w wykonaniu dronów

FilmBox Premium HD zaprasza na wydarzenie nie z tej Ziemi! 16 maja, z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Kosmosu, odbędzie się pierwszy w Warszawie bezpłatny DRONE SHOW inspirowany największymi filmowymi produkcjami o podboju kosmosu. Wydarzenie startuje o godzinie 22:00, w powietrze nad stolicą wzbiją się drony, które zaprezentują kilkuminutowe podniebne widowisko. 

Po raz pierwszy w historii przechodnie warszawskich bulwarów zostaną świadkami kosmicznego spektaklu, podczas którego na niebie pojawią się figury m.in. łazika marsjańskiego czy gwiezdnych galaktyk. Show zainspirowany będzie produkcjami o podboju kosmosu, które można oglądać w Światowy Dzień Kosmosu, 21 maja, na antenie kanału FilmBox Premium HD, jak "Ad Astra" z Bradem Pittem. Wydarzenie jest całkowicie darmowe. Gdzie najlepiej je podziwiać? O tym w dalszej części tekstu.

Orzeł Chrobry trafił do Lecznicy z zatruciem

Gdzie oglądać warszawski Drone Show 16.05?

Pokaz może obejrzeć każdy. Najlepszym miejscem do podziwiania podniebnego tańca dronów są Bulwary Wiślane na wysokości Centrum Nauki Kopernik (jeśli pogoda nie dopisze, show zostanie przeniesione na 18. maja). Wydarzenie będzie także transmitowane LIVE na profilu FilmBox Polska. Dołącz do kosmicznej rewolucji i bądź bliżej gwiazd dzięki FilmBox Premium HD! Realizatorem technicznym jest Astranate. Więcej informacji o Drone Show w Warszawie znajdziecie na stronie wydarzenia.

Źródło: Dziś kosmiczna rewolucja! Dlaczego na niebie widać dziwne światła?