Wszystko wszędzie naraz – o czym jest film nominowany do Oscarów 2023 i gdzie go obejrzeć?

i

Autor: materiały prasowe Wszystko wszędzie naraz – o czym jest film nominowany do Oscarów 2023 i gdzie go obejrzeć?

„Wszystko wszędzie naraz” oscarowym faworytem! O czym jest film i gdzie go obejrzeć online?

2023-01-24 16:30

„Wszystko wszędzie naraz” – gdzie obejrzeć film, który zgarnął aż 11 nominacji do Oscara? Wyjaśniamy najważniejsze szczegóły związane z oscarowym faworytem.

„Wszystko wszędzie naraz” to zwariowany film, który wymyka się wszelkim ramom gatunkowym. Dzieło Dana Kwana i Daniela Scheinerta rozbiło oscarowy bank zgarniając aż 11 nominacji do Oscarów 2023. Podkreślamy jednak, iż nie ma szans dołączyć do grona rekordzistów z 11 Oscarami na koncie (to najwyższy wynik w dziejach), bowiem w niektórych kategoriach zgarnęło dwie nominacje.

Wszystko wszędzie naraz – o czym jest film nominowany do Oscarów 2023 i gdzie go obejrzeć?

„Wszystko wszędzie naraz” to opowieść o kobiecie w średnim wieku, które wiedzie nudne i monotonne życie, aż pewnego dnia okrywa istnieje… multiwersum. Podróżuje zatem po wielu światach, usiłując powstrzymać runięcie wszystkiego. Po drodze zalicza wiele zwariowanych i absurdalnych przygód, a całość stanowi prawdziwy reżyserski popis (w tej kategorii statuetka jest raczej murowana).

Z pewnością ucieszy was fakt, że „Wszystko wszędzie naraz” obejrzeć można online. Film dostępny jest w ofercie platformy Amazon Prime Video.

Oscary 2023 - kiedy odbędzie się gala?

95. gala rozdania Oscarów odbędzie się w poniedziałek 13 marca 2023 roku, w godzinach 1:00-4:00 czasu polskiego, w słynnym w Dolby Theatre w Los Angeles w Kalifornii. Uroczystość poprowadzi słynny prezenter telewizyjny, Jimmy Kimmel.

Jak dobrze znasz najsłynniejsze filmowe hity? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy kina

Pytanie 1 z 10
Której z poniższych części "Gwiezdnych wojen" nie wyreżyserował George Lucas?
Filmy quiz
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Źródło: „Wszystko wszędzie naraz” oscarowym faworytem! O czym jest film i gdzie go obejrzeć online?