The Last of Us odc 4: zwiastun i data premiery. Joel i Ellie wpakują się w kłopoty

i

Autor: materiały prasowe HBO Max The Last of Us odc 4: zwiastun i data premiery. Joel i Ellie wpakują się w kłopoty

„The Last of Us”: co nas czeka w 4. odcinku? Joel i Ellie wpakują się w kłopoty

2023-01-30 9:59

„The Last of Us” – czwarty odcinek pokaże nam drogę Joela i Ellie przez zrujnowaną Amerykę. Zwiastun zapowiada, że ich podróż szybko przybierze niespodziewany obrót i bez poważnych kłopotów się nie obejdzie. Nadchodzi jedna z najbardziej emocjonujących odsłon!

Historia Billa i Franka za nami, czas otrzeć łzy i na dobre powrócić do wątku Joela i Ellie. Ci ruszą w dalszą podróż, przemierzając Amerykę, jednak dość szybko napotkają pierwsze kłopoty. Zwiastun 4. odcinka „The Last of Us” zapowiada dużo napięcia i śmiertelnego niebezpieczeństwa, a także – zagrożenia zarówno ze strony zakażonych, jak i ludzi, którzy w tak skrajnych okolicznościach nie cofną się przed niczym, byle tylko osiągnąć swój cel.

„The Last of Us” 4 odcinek – ZWIASTUN

Zwiastun 4. odcinka nie zdradza zbyt wiele. Wiemy jedynie, że Joel i Ellie wciąż będą się przedrzeźniać i wzajemnie irytować, oraz że ponownie zawitają w większym mieście, gdzie nie czeka ich szczególnie ciepłe powitanie.

„The Last of Us” – godzina i data premiery 4. odcinka

„The Last of Us” to serial emitowany co tydzień, zatem 4. odcinek, zatytułowany „Please Hold My Hand”, pojawi się w serwisie w poniedziałek 6 lutego 2023 roku, o godzinie 3:00 polskiego czasu. Telewizyjna emisja w HBO odbędzie się zaś o 20:10.

„The Last of Us” – ile odcinków liczy serial i kiedy premiera finału?

Pierwszy sezon „The Last of Us” składa się z 9 odcinków, zatem finał zobaczymy 13 marca. Na tym jednak nie koniec naszej przygody z Joelem i Ellie – druga seria, oparta na kontynuacji gry, została już oficjalnie zamówiona, lecz nie znamy przewidywanej daty debiutu.

Sonda
Co sądzisz o serialu „The Last of Us”?
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Źródło: „The Last of Us”: co nas czeka w 4. odcinku? Joel i Ellie wpakują się w kłopoty