Serj Tankian i John Dolmayan mocno nie zgadzają się ze sobą. Tym razem nie chodzi tu o sprawy muzyczne

2020-10-21 13:42
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=L-iepu3EtyE

To, że w zespole System Of A Down nie jest najlepiej na płaszczyźnie artystycznej, wie chyba każdy. Okazuje się, że członkowie zespołu, nie zgadzają się ze sobą także w kwestiach światopoglądowych.

System Of A Down to zespół, który zawsze szedł własną drogą, nie oglądając się na to, co dzieje się gdzieś indziej na rynku. Wiadomo nie od wczoraj, że panowie nie mogą dogadać się w kwestiach artystycznych i przez to od 15 lat nie możemy dostać nowej płyty zespołu. Tym razem okazało się, że Serj Tankian oraz John Dolmayan nie mogą dogadać się także na płaszczyźnie światopoglądowej.

MILEY CYRUS ZASKOCZYŁA WSZYSTKICH I ZAGRAŁA KONCERT Z UTWORAMI THE CURE I THE CRANBERRIES

Serj Tankian i John Dolmayan są po dwóch stronach politycznej barykady

John Dolmayan nie ukrywał nigdy, że jest zwolennikiem Donalda Trumpa, co z kolei denerwuje Serj'a Tankiana, który jest po drugiej stronie barykady. W wywiadzie dla 'Forbes' Tankian powiedział:

John jest moim szwagrem i moim perkusistą. Czy frustrujące jest bycie politycznym przeciwieństwem szwagra i perkusisty? Cholernie tak. Oczywiście, to jest frustrujące. Ale to dotyczy tylko kwestii amerykańskiej polityki. Jeśli chodzi o sprawy ormiańskie, nadajemy na tych samych falach, pracujemy razem. Naród ormiański jest zjednoczony, niezależnie czy głosowałeś na Republikanów, Demokratów czy wcale.


Jak widać, nawet trudne sytuacje można jakoś rozwiązać, także może warto takie proste rozwiązania wcielić w życie także w zespole? Byłoby z pewnością prościej w temacie nowej płyty.

NOWA PŁYTA SOAD POWSTANIE? SHAVO ODADJIAN: JESTEM OPTYMISTĄ