Prequel Outlandera potwierdzony! O czym opowie serial?

2022-08-05 12:26 Natalia Nowecka
Blood of My Blood: o czym będzie prequel Outlandera?
Autor: materiały prasowe Starz Blood of My Blood: o czym będzie prequel Outlandera?

"Outlander" nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Popularny serial doczeka się bowiem prequela zatytułowanego "Blood of My Blood". Co już wiemy o produkcji? Ujawniamy pierwsze szczegóły.

"Outlander" cieszy się pokaźnym gronem fanów, których z pewnością uraduje wieść, że kanał Starz szykuje już zupełnie nową produkcję osadzoną w rzeczonym uniwersum. Za "Blood of My Blood" odpowie między innymi twórca oryginału - Matthew B. Roberts, a autorka literackiego pierwowzoru pełnić będzie funkcję konsultantki. Co już wiemy o prequelu "Outlandera"?

Blood of My Blood: o czym będzie prequel Outlandera?

Akcja serialu "Blood of My Blood" rozgrywać się będzie (rzecz jasna) przed wydarzeniami z "Outlandera". Przyjdzie nam śledzić historię miłosną rodziców Jamiego Frasera - Ellen MacKenzie i Briana Frasera. Na obecną chwilę nie wiemy, kto zagra główne role, ani kiedy ukaże się serial.

Outlander 7 sezon: kiedy premiera?

Zdjęcia do nowej odsłony "Outlandera" wystartowały w kwietniu, a premiery spodziewać się możemy z początkiem 2023 roku. W rolach głównych powrócą Caitriona Balfe, Sam Heughan, Sophie Skelton i Richard Rankin. Nowa seria liczyć będzie 16 odcinków.

Sonda
Czy Outlander powinien zakończyć się na 7. sezonie?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze seriale ostatnich lat? Quiz dla prawdziwych serialomaniaków!

Pytanie 1 z 10
"Dom z papieru": kto był pomysłodawcą skoku na Bank Hiszpanii?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1