Olivia Cooke

i

Autor: HOLLIE ADAMS/AFP/East News

Powstaje przerażający horror o zakonnicach. W obsadzie gwiazdy Rodu Smoka, Gambitu Królowej i nie tylko!

2023-01-23 13:05

Aktorka znana z serialu "Ród Smoka" zagra w kolejnej produkcji gatunkowej. Nadchodzi horror o zakonnicach, w którym wcieli się w jedną z głównych bohaterek. Kogo jeszcze zobaczymy na ekranie w filmie "Visitation"? Zapowiada się mocne kino!

Visitation to nowa propozycja dla fanów kina grozy, thrillerów, a także dla widzów Rodu Smoka, Gambitu Królowej, czy Angielki i Downton Abbey. Obsada i fabuła nadchodzącego horroru zapowiada się niezwykle intrygująco. Jedną z głównych bohaterek będzie Olivia Cooke, która w prequelu Gry o tron wcieliła się w królową Alicent Hightower. Wielu widzów może kojarzyć aktorkę również z serialu "Kulawe Konie", który jest emitowany na platformie AppleTV+. Obok niej nie zabraknie znanych twarzy, a za wszystkim stanie Nicolas Pesce - reżyser filmu "Oczy matki". Co jeszcze wiemy o nowym tytule?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Ród Smoka” to jeszcze nie koniec. Kolejna książka Martina trafi na ekran

Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4

O czym jest Visitation?

Bohaterką filmu jest 14-letnia Maria, której matka jest śmiertelnie chora. Ze względu na rozwój choroby, dziewczynka umierającej matki zostaje odesłana pod opiekę sióstr zakonnych. Zapowiada się, że nie będzie miała tam lekkiego życia. Przybycie Marii przeradza się w złowrogą przygodę, podczas gdy jedna z opiekunek się w niej zakochuje.

Sonda
Lubisz oglądać horrory?

Visitation - obsada, data premiery

Wiemy już, że jedną z głównych bohaterek nowego filmu grozy zagra Olivia Cooke ("Ród Smoka"). W obsadzie znaleźli się również Alfie Allen ("Gra o tron"), Stephen Rea ("Angielka"), Penelope Wilton ("Downton Abbey") oraz Isla Johnston ("Gambit królowej"). Zdjęcia do filmu wystartowały w Irlandii. Twórcy nie potwierdzili jednak daty premiery.

Źródło: Powstaje przerażający horror o zakonnicach. W obsadzie gwiazdy Rodu Smoka, Gambitu Królowej i nie tylko!