Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

2020-10-29 15:17
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=54LEywabkl4

Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.

Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają razem w jednym zespole, to są także przyjaciółmi. Wiadomo, że przez lata bywały lepsze i gorsze chwilę, jednak ostatnio zapytano wokalistę o jakąś historię związaną z gitarzystą AC/DC. Johnson postanowił przypomnieć jedną z szalonych rzeczy.

LINKIN PARK UDOSTĘPNILI RZADKI MATERIAŁ Z NAGRAŃ KLIPU 'ONE STEP CLOSER' [WIDEO]

Co tam w środku gra? - Black Sabbath

Brian Johnson opowiedział o tym jak pijany z Angusem Youngiem szukał potwora z Loch Ness

W wywiadzie dla NME, zapytano Briana o to, jaką pamięta dobrą historię związaną z Angusem. Brian postanowił przytoczyć totalnie szaloną rzecz.

Obydwaj mieliśmy te duże Land Rovery i postanowiliśmy ich użyć do zjeżdżenia wzdłuż i wszerz Szkocji. Malcolm uwielbiał natomiast fajerwerki, więc zawsze w samochodzie miał ich jakąś skrzynkę. Pewnej nocy byliśmy już całkowicie narąbani i postanowiliśmy się przespać w hotelu nieopodal Loch Ness. Mal w pewnym momencie krzyknął: "Ej chodź znajdziemy potwora z Loch Ness! Mam skrzynkę fajerwerków, to może go nimi zwabię".

No i parę minut później już wchodziliśmy do wody, całkowicie ubrani i w butach na nogach. Było okrutnie zimno! Mal miał w jednej ręce drinka, a w drugiej pudełko fajerwerków. Wyglądał, jakby chciał spalić całe jezioro. Uśmialiśmy się jak głupi, a jak już wróciliśmy do naszych żon, to byliśmy cali w błocie i z glonami we włosach. Nowa płyta AC/DC pojawi się 13 listopada i warto dodać, że będzie ona wydana w kilku wersjach. Najciekawsza jest opcja deluxe, która zostanie wydana w specjalnym opakowaniu z mały neonem i głośniczkiem.

STARDUST: DO SIECI TRAFIŁ TRAILER FILMU O DAVIDZIE BOWIE [WIDEO]