Paweł Deląg

i

Autor: WBF

Paweł Deląg w Hollywood? Dostał propozycje roli od znanego reżysera

2021-12-09 12:56

Paweł Deląg to popularny polski aktor, który od wielu lat próbuje swoich sił nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Mogliśmy go oglądać na wielkim ekranie w Rosji, a nawet we Francji. W jednym z najnowszych wywiadów pochwalił się, że dostał propozycję prosto z Hollywood. Czy zrobi karierę za oceanem?

Paweł Deląg w Hollywood? Dostał propozycje roli od znanego reżysera. Aktor od wielu lat podbija zagraniczny rynek filmowy, szczególnie ten wschodni. Pierwszy raz na dużym ekranie pojawił się w dramacie Stevena Spielberga - "Lista Schindlera". Zagrał niewielką rolę, ale na brak kolejnych propozycji aktor nie mógł narzekać. Rok później pojawił się w serialu Fitness Club, a w jeszcze następnym w filmie Młode Wilki. Paweł Deląg ma na swoim koncie dziesiątki ról, w tym wiele zagranicznych. Wygląda na to, że zapowiada się kolejna do jego filmowego CV. W najnowszym wywiadzie dla Plejady ogłosił, że amerykański reżyser jest zainteresowany obsadzeniem go w jednej ze swoich nadchodzących produkcji.

Paweł Deląg w Hollywood?

Aktor ma niesamowite doświadczenie filmowe. Miał okazje pracować na planie we Francji, Rosji, Anglii i Czechach. Niedługo premierę będzie miał film "Kawa z kardamonem", w którym również się pojawił, a nawet zagrał główną rolę. Ostatnio powiedział, że dostał propozycje od samego Stevena Spielberga i Toma Hanksa, którzy pracują nad nowym filmem. Paweł Deląg nie ukrywał radości, ale jednocześnie podchodzi ze spokojem do przedstawianej propozycji.

Sonda
Czy Paweł Deląg ma szansę zrobić karierę w Hollywood?

"Niedawno przyszła do mnie propozycja roli w produkcji Stevena Spielberga i Toma Hanksa. No więc nagrałem się, wysłałem to i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Bardzo bym się cieszył, gdyby się udało. Jak to mówią: the sky is the limit. Już kilka razy miałem tak, że z wypiekami na twarzy oglądałem seriale na platformach streamingowych i później dostawałem prośbę o nagranie self-tape'a, gdyż szukano aktorów do kolejnego sezonu. Uważam, że trzeba próbować." - mówi aktor.

Jego występ w Hollywood, to jeszcze nic pewnego. Jednak miał już okazję zagrać u Stevena Spielberga, więc reżyser doskonale wie, czego może się spodziewać po polskim aktorze. Pozostaje trzymać kciuki i życzyć powodzenia!

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37
Źródło: Paweł Deląg w Hollywood? Dostał propozycje roli od znanego reżysera