Nicolas Cage jako Superman we Flashu. Kiedy premiera filmu?

i

Autor: Warner Bros. Pictures Nicolas Cage jako Superman we "Flashu". Kiedy premiera filmu?

Głośne premiery filmowe

“Flash” zaskoczy nas jednak pozytywnie? TEGO się nie spodziewaliście!

2023-05-25 11:18

“Flash” zbliża się wielkimi krokami i mimo kontrowersji wywołanych przez skandaliczne zachowanie odtwórcy głównej roli, najnowsze widowisko DC może się okazać prawdziwym prezentem dla fanów. Jak się bowiem okazuje, czeka nas cameo, o jakim nawet nie śniliśmy.

Ezra Miller powraca do roli Barry’ego Allena po licznych skandalach, aresztowaniach i niemal doszczętnym zrujnowaniu swojej reputacji. Aktor wcieli się tym razem w kilka alternatywnych wersji Flasha, a po drodze spotka między innymi Batmana w wykonaniu Michaela Keatona oraz Supergirl. To jednak nie wszystko. Reżyser “Flasha”, Andy Muschietti, zdradził w ostatnim wywiadzie, że czeka nas przepotężne cameo w postaci samego Supermana. Ale nie, nie tego o obliczu Henry’ego Cavilla.

Nicolas Cage wreszcie zagrał Supermana. Aktor zaliczył cameo we “Flashu”

W roli Człowieka ze stali pojawi się nie kto inny, jak sam Nicolas Cage, który osobiście jest wielkim fanem komiksów i od lat marzył o angażu do tej ikonicznej roli. W latach 90. był już zresztą o krok od zagrania Supermana. Miał się w niego wcielić w filmie Tima Burtona z 1998 roku, ale projekt ostatecznie nie doszedł do skutku. Jak widać – co się odwlecze…

Nic był absolutnie cudowny. Choć to niewielka rola, naprawdę się w to wciągnął – przyznał Muschietti w rozmowie z Esquire Middle East.

“Flash” – premiera i obsada. Kogo zobaczymy w nowym filmie DC i kiedy trafi on do kin?

Oprócz Millera, Keatona i Cage’a, w obsadzie znaleźli się też między innymi Sasha Calle, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú i Kiersey Clemons. “Flash” trafi do polskich kin już 16 czerwca.

Sonda
DC czy Marvel?
PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Źródło: “Flash” zaskoczy nas jednak pozytywnie? TEGO się nie spodziewaliście!