Kelly Osbourne pozuje z mamą. Tak szczupła jeszcze nie była!

2020-12-01 15:00 AM
Kelly Osbourne
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Kelly Osbourne przeszła wielką metamorfozę. Na jej instagramowym profilu pojawiło się mnóstwo zdjęć na których widać odmienioną gwiazdę. Piosenkarka zrzuciła aż 40 kg. Teraz w sieci pojawiło się jej najnowsze zdjęcie na którym pozuje z mamą, Sharon Osbourne. Wam też wydaje się, że Kelly jest jeszcze szczuplejsza?

Ostatnie miesiące nie sprzyjają utracie wagi, wręcz przeciwnie – wiele osób narzeka, że z kwarantanny wychodzą z kilkoma dodatkowymi kilogramami. Jednak jak się chce to żadna siła nie jest w stanie powstrzymać przed osiągnięciem upragnionego efektu. Wiedzą o tym doskonale Rebel Wilson a także Kelly Osbourne. O ile ta pierwsza już osiągnęła docelową wagę to ta druga chyba dalej walczy. Chociaż jej najnowsze zdjęcie, które pojawiło się w sieci mówi zupełnie co innego. Kelly jest naprawdę nie do poznania. Tak szczupła jeszcze nie była!

Kilka miesięcy temu, piosenkarka pochwaliła się tym, że jest szczuplejsza o 40 kg! Jej wyznanie wprawiło internautów w osłupienie a fotki przez nią publikowane w zachwyt. Dawniej nieco krągła artystka teraz właścicielka figury, której może pozazdrościć niejedna modelka. Ale czy przypadkiem Kelly nie zatraciła się w tym całym odchudzaniu?

ESKA XD EXTRA

SHARON OSBOURNE POZUJE Z CÓRKĄ. KELLY JEST NIE DO POZNANIA!

Sharon Osbourne opublikowała na Instagramie zdjęcie z córką. Fotka robiona z profilu pokazuje, jak obie panie przytulają się do siebie. Internauci zwracają jednak uwagę na wygląd Kelly. Twierdzą, że artystka jeszcze nigdy nie była tak szczupła, są niemal pewni, że Kelly nadal trzyma ścisłą dietę i nie rezygnuje z regularnych ćwiczeń. W porównaniu do wcześniejszych jej zdjęć, Kelly przeszła naprawdę wielką metamorfozę.

Póki co nie wiadomo, czy artystka faktycznie walczy jeszcze z kilogramami, czy wagę docelową już osiągnęła. Wcześniej jedynie zdradziła sposób w jaki udało jej się zrzucić kilogramy.

Jak Wam się podoba odmieniona Kelly?