#DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

2020-01-27 13:37
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: facebook.com/DollyParton/

Wyzwania w internecie pojawią się bardzo często i raczej nie jest zaskakujące, że sieć opanował nowy challenge. O co chodzi w #DollyPartonChallenge?

W sieci co jakiś czas pojawiają się nowego wyzwania, które czasami mają za zadanie zwrócić uwagę na ważny problem, zjednoczyć się w danej sprawie lub przekazać dalej informacje o fajnej zabawie. W ostatnim czasie w sieci króluje #DollyPartonChallenge, o co chodzi?

MUZYCY SOAD, RATM I A7X POŁĄCZYLI SIŁY, BY NAGRAĆ COVER RADIOHEAD


#DollyPartonChallenge - o co chodzi w internetowym wyzwaniu?

Jak sama nazwa wskazuje, challenge zapoczątkowała gwiazda muzyki country Dolly Parton. Chodzi o umieszczenie w czterech polach zdjęć, które pasują do popularnych serwisów społecznościowych. Chodzi o: Linkedina, Facebooka, Instagrama i Tindera.

W wyzwaniu chodzi też o ukazanie różnych ról społecznych w jakie często się wcielamy i pokazanie tego, jak jesteśmy elastyczni we współczesnym świecie social mediów. To też pewnego rodzaju ukazanie tego, jak w mediach społecznościowych się przedstawiamy i identyfikujemy. Jak napisała Dolly Parton we wpisie, który zapoczątkował akcję:

Znajdź w sobie kobietę, która potrafi to wszystkoA to jedne z najzabawniejszych odpowiedz na #DollyPartonChallenge:WIEDŹMIN - JASKIER I YENNEFER PRÓBUJĄ 'POLSKICH ELIKSIRÓW'. POLUBILI WÓDKĘ Z PIEPRZEM I SOK Z OGÓRKÓW?