Dexter

i

Autor: Album Online/East News

Dexter powraca! Twórcy zapowiadają zupełnie nową historię seryjnego mordercy

2023-02-07 13:32

Historia Dextera Morgana powróci w zupełnie nowej wersji! Twórcy przygotowali kilka niespodzianek dla fanów, a jedna z nich będzie nawiązywać do morderczych początków bohatera. Czego się spodziewać?

Telewizja Showtime potwierdza, że doczekamy się nowych produkcji ze świata Dextera. I może trudno w to uwierzyć, ale ekranowa przygoda seryjnego mordercy rozpoczęła się ponad 16 lat temu! Przez te wszystkie lata bohater doczekał się 9 serii, wliczając w to serial "New Blood", który miał swoją premierę pod koniec 2021 roku. Teraz twórcy przygotowują kontynuację najnowszego tytułu, a do tego przygotowują jeszcze nowe produkcje, które mogą trafić w gusta fanów.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Świetne seriale, o których prawdopodobnie nigdy nie słyszeliście, a POWINNIŚCIE

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3

Dexter powraca! Będzie prequel, sequel i spin-offy

Jeżeli spodobał wam się serial "Dexter: New Blood", to mamy dobrą informację. Stacja Showtime rusza z realizacją sequela, który będzie kontynuacją tej historii, ale z nowej perspektywy. Jeszcze ciekawej zapowiada się "Dexter: Origin", który cofnie widzów w czasie do początków seryjnego mordercy. Fabuła pokaże, czym zajmował się bohater po skończeniu uczelni i rozpoczęciu pracy w Miami Metro Police Department. Zobaczymy również młodszą wersję znanych postaci z serialu i poznamy rodzinę Morgana, co pozwoli lepiej zrozumieć historię z oryginału. Twórcy planują również zupełnie nowe produkcje, które pokażą losy innych bohaterów serii, m.in. Trinity Killer. Myślicie, że nadchodzące projekty przyjmą się równie dobrze?

Źródło: Dexter powraca! Twórcy zapowiadają zupełnie nową historię seryjnego mordercy