Dave Grohl napisze książkę! Czy znajdzie się w niej wątek Nirvany?

2020-05-21 17:28
Ilustracja do artykułu
Autor: screen: youtube.com/watch?v=kbpqZT_56Ns

Dave Grohl ma na koncie wiele sukcesów i opowieści, które z pewnością zainteresowałyby nie jedną osobę. Artysta ogłosił, że planuje wydanie książki, co się w niej znajdzie?

Dave Grohl ma na swoim koncie wiele dokonań z zespołem Foo Fighters, ale przede wszystkim w jego życiorysie najwyraźniej zapisany jest wątek Nirvany. Tym bardziej zainteresowanie może budzić książka,którą Grohl miałby za jakiś czas opublikować. Co artysta powiedział o wydawnictwie?

KAZIK - POWIEDZCIE, ŻE KOCHACIE NAS. ZAPREZENTOWANO NOWY SINGIEL I SZCZEGÓŁY ALBUMU ''ZARAZA''


Dave Grohl napisze książkę. O czym będzie opowiadać?

Z pewnością, wiele osób chciałoby przeczytać historie zza kulis i to głównie te Nirvany. Okazuje się, że Dave ma coś takiego w planach, a szczegóły zdradził w wywiadzie dla ''Entertainment Weekly'':

Wiele lat temu spotkałem się na przyjęciu z wydawcą i zapytał mnie czy rozważałeś napisanie autobiografii? Odparłem: Tak, pewnego dnia. Powiedział, że to bardzo proste: Udzielisz czterech i czy pięciu godzin wywiadów, a potem ktoś to za ciebie spisze. Pomyślałem: Pieprzyć to.

Pochodzę z rodziny pisarzy. Może i jestem czarną owcą, ale nie jestem tak zły. Jeśli kiedyś napiszę książkę, zrobię to własnoręcznie. Rozważałem to od lat, ale nigdy nie miałem czasu i nie chciałbym napisać typowej autobiografii.

Pomyślałem więc, że może spiszę zabawne anegdoty. Zamiast opisywać na 300 stronach moje życie, mógłbym opowiadać zabawne historie.

Jak widać, Dave ma co robić, ponieważ w tym roku ma ukazać się również nowy album Foo Fighters.


FACET UMYŁ DREDY PO 10 LATACH! WIDOK PODCZAS CZYSZCZENIA BYŁ OKROPNY