Bad Boys

i

Autor: Album Online/East News

Bad Boys 4 powstanie! Kto tym razem wcieli się w szalonych gliniarzy?

2023-02-01 11:26

Źli chłopcy znowu namieszają! Kultowe Bad Boys powraca z kolejną odsłoną, a prace nad filmem już wystartowały. Czy Will Smith i Martin Lawrence ponownie zagrają kultowych bohaterów? Oto wszystko, co wiemy!

Bad Boys 4 to kolejna część legendarnej serii, która skradła serca milionów fanów na całym globie. Nikt nie spodziewał się, że komediowa historia o oficerach z Miami dostanie nową odsłonę, a jednak! Pierwszy film z tej serii trafił na ekrany jeszcze w 1995 roku i rozkochał widzów specyficznym humorem i ścieżką dźwiękową. Twórcy wydali 23 miliony dolarów, a zarobili grubo ponad 140. Na fali sukcesu powstały kolejne produkcje, a teraz nadchodzi jeszcze jedna! Szykuje się kolejny hit, czy odgrzewanie przysłowiowego kotleta i niewypał?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tobey Maguire znowu będzie Spider-Manem? Zaskakujące słowa aktora

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Bad Boys 4 powstanie!

O tym, że powstanie czwarta część "Bad Boys" poinformowali Will Smith i Martin Lawrence na swoich profilach w mediach społecznościowych. Panowie ponownie wrócą do głównej obsady i zapowiadają niesamowitą przygodę. Wiemy już, że za kamerą staną Adil El Arbi i Bilall Fallah, którzy mają na swoim koncie kasowe "Bad Boys for Life". Co powinno ucieszyć fanów, to że za scenariusz ponownie odpowiada Chris Bremner. Czy tytuł trafi w gusta widzów i będzie sukcesem finansowym? Przypomnijmy, ze poprzednia produkcja reżyserów zebrała na koncie ponad 426 milionów dolarów, a w plebiscycie People's Choice tytuł został wybrany filmem roku. Zapowiada się jazda bez trzymanki, sporo akcji i jeszcze więcej humoru, którego w "Bad Boys" nigdy nie brakowało.

Sonda
Powstanie Bad Boys 4 to dobry pomysł?
Źródło: Bad Boys 4 powstanie! Kto tym razem wcieli się w szalonych gliniarzy?