Muzyk Godsmack randkował z... Lady Gagą! Wygadał się kolega z zespołu

i

Autor: East News/Materiały prasowe Lider Godsmack spotykał się z Lady Gagą

Muzyk Godsmack randkował z... Lady Gagą! Wygadał się kolega z zespołu

2023-01-10 10:25

O tym, że świat muzyki rockowej i metalowej nie jest Lady Gadze obcy, wiadomo nie od dziś. Artystka nie ukrywała też, że swego czasu spotykała się z przedstawicielem tego środowiska. Wygląda na to, że właśnie się dowiedzieliśmy, kim był ten "heavy metal lover". Okazuje się, że jedna z najpopularniejszych gwiazd popu na świecie randkowała z członkiem... Godsmack!

Lady Gaga to jedna z najpopularniejszych artystek na świecie. Gwiazda rozpoczęła światową karierę w 2008 roku, wraz z wydaniem singla Just Dance, który z miejsca stał się wielkim hitem. Jeszcze w tym samym roku światło dzienne ujrzał debiutancki album wokalistki i kompozytorki, The Fame. Choć Lady Gagę określa się przede wszystkim jako artystkę popową, to nie są jej obce także inne gatunki - na EP-ce The Fame Monster znaleźć można elementy muzyki alternatywnej, na album Born This Way trafiły numery, zatytułowane Electric Chapel Heavy Metal Lover, utrzymane w rockowej stylistyce. Artystka ma na koncie także ciekawe współprace - na rozdaniu nagród Grammy wystąpiła z Metalliką, na innej edycji tego wydarzenia zaprezentowała rockową wersję nagrodzonego Oscarem utworu Shallow, Lady Gaga pokazała także swoje inne oblicze, nawiązując współprace z Tonym Bennettem, z którym wydała dwa albumy jazzowe. 

Muzyk Godsmack randkował z... Lady Gagą! Wygadał się kolega z zespołu

Już wiele lat temu Lady Gaga zdradziła, że swego czasu umawiała się z jednym z popularnych rockmanów, nie powiedziała jednak wprost, o kogo chodzi. Wygląda na to, że zrobił to za nią ktoś inny. 

Shannon Larkin, perkusista Godsmack, był ostatnio gościem podcastu 2020. To właśnie podczas tej rozmowy muzyk zdradził, że jego kolega z grupy, a konkretnie lider formacji, Sully Erna, wiele lat temu... umawiał się z artystką! Shannon powiedział, że nie wydaje mu się, by Sully miał mu za złe jego słowa, gdyż nigdy nie robił z tej relacji wielkiej tajemnicy, ale też nie opowiadał o niej w mediach, tym bardziej, że cała sprawa trwała bardzo krótko i wiedziało o niej tylko grono bliskich dla Sully'ego osób. Larkin powiedział też, że Erna nie jest jak Tommy Lee czy Travis Barker i nie chwali się swoim życiem prywatnym i intymnym w social mediach i gazetach. Perkusista określił Lady Gagę mianem 'niezwykle utalentowanej i gorącej"

Eska ROCK omawia nowości! Queen, RHCP, Green Day … | Dobrze Rockuje #1

Mam na myśli to, że Travis Barker i Tommy Lee to kolesie, którzy mają super sławne dziewczyny. Ale oni są inni niż Sully. Sully to facet ze wschodniego wybrzeża… być może kolesie z Los Angeles i z zachodniego wybrzeża są bardziej wylewni. Ich rockstarizm jest bardziej w stylu Davida Lee Rotha niż, nie wiem, Eddiego Veddera - powiedział perkusista w podcaście.