Męskie Granie 2023 - bilety, miasta, zespoły. Kiedy pierwsze informacje o kolejnej edycji?

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER Męskie Granie 2023 - co wiadomo o kolejnej edycji?

Męskie Granie 2023 - kiedy pierwsze informacje o kolejnej edycji?

2023-01-30 8:52

Męskie Granie to jedno z najbardziej lubianych koncertowych wydarzeń na polskiej mapie letnich festiwali. Trasa muzyczna, przyciągająca fanów różnorodnego grania, od lat cieszy się bardzo dużą popularnością, o czym najlepiej świadczy sukces ubiegłorocznej edycji. Co wiadomo na temat tej nadchodzącej?

Historia Męskiego Grania sięga 2010 roku. To wtedy miała miejsce pierwsza edycja wydarzenia, w ramach której odbyło się sześć koncertów, a jako dyrektor muzyczny wystąpił Wojciech Waglewski. Całość okazała się być bardzo dużym sukcesem, a trasa przyciągnęła bardzo duże rzesze fanów ciężkiego, rockowego grania. W kolejnych latach odbywały się kolejne edycje, a Męskie Granie bardzo szybko stało się jednym z najpopularniejszych i najważniejszych wydarzeń muzycznych na polskiej mapie letnich festiwali. Koncerty to jednak nie wszystko - nieodłącznymi elementami projektu są hymny, nagrywane przez Orkiestrę, w skład której rokrocznie wchodzą największe gwiazdy polskiej muzyki oraz albumy z zapisem najlepszych występów z trasy.

Niemalejąca popularność Męskiego Grania

Lata mijają, a wydarzenie cieszy się niemalejącą popularnością. Organizatorzy trasy uważnie obserwują zmiany, jakie zachodzą na polskim i światowym rynku i za każdym razem starają się dopasowywać format projektu i jego line-up do oczekiwań publiczności. Najlepszym tego wyrazem była ostatnia edycja Męskiego Grania, na której wystąpiły gwiazdy rodzimej sceny muzycznej, reprezentujące szeroki wachlarz gatunków.

Kwiat Jabłoni - wywiad ESKA ROCK

Co wiadomo na temat Męskiego Grania 2023?

Fani formatu nie ukrywają, że z niecierpliwością wyczekują informacji na temat nadchodzącej edycji wydarzenia. Zastanawiają się nad tym, kiedy ruszy sprzedaż biletów, kto wejdzie w skład tegorocznej Orkiestry, do jakich miast zawita trasa, kiedy ukaże się hymn, czy kogo będzie można usłyszeć na koncertach. Na chwilę obecną nie znamy odpowiedzi na powyższe pytania. Organizatorzy zdają sobie jednak sprawę z tego, że fani czekają i zapowiedzieli, że pierwsze informacje zaczną ukazywać się już wkrótce! Kiedy tylko to się stanie o wszystkich szczegółach przeczytasz w tym artykule, który będzie na bieżąco aktualizowany!