Kto zastąpi Joe Trohmana na koncertach Fall Out Boy? Znane są nieoficjalne plany zespołu

i

Autor: Screen z Instagrama/falloutboy Co dalej z Fall Out Boy?

Kto zastąpi Joe Trohmana na koncertach Fall Out Boy? Znane są plany zespołu

2023-01-25 16:05

Połowa stycznia 2023 roku okazała się być naprawdę dobra dla fanów pop rockowych brzmień z początku lat 2000. - swoją nową płytę zapowiedział zespół Fall Out Boy! Promujący wydawnictwo singiel "Love From The Other Side" spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem środowiska, którym równocześnie wstrząsnęła informacja o odejściu gitarzysty, Joe Trohmana. Kto zastąpi go na koncertach? Grupa ma pewne plany.

Założony w 2001 roku zespół Fall Out Boy zaczął drażnić się z fanami swoim potencjalnym powrotem już pod koniec 2022 roku. Wszystko stało się jasne 18 stycznia, gdy światło dzienne ujrzał singiel, zatytułowany Love From The Other Side. Natychmiast okazało się, że numer promuje nadchodzący, pierwszy od pięciu lat album grupy, czyli So Much (for) Stardust, który ukaże się na rynku 24 marca. Najnowszy kawałek jasno pokazał, że grupa powraca do swoich gitarowych korzeni. Dobre informacje szły jednak w parze z tymi złymi - wraz z ogłoszeniem szczegółów nowego wydawnictwa, długoletni gitarzysta zespołu, Joe Trohman, zdecydował się na tę chwilę opuścić skład i zająć się swoim zdrowiem psychicznym. Choć muzyk brał udział w nagraniach płyty, to nie będzie uczestniczył w jej promocji, zaznaczył jednak, że na 100% wróci do gry w Fall Out Boy.

Co dalej z promocją nowej płyty Fall Out Boy?

Jak w takim razie będzie wyglądała promocja albumu, a szczególnie koncerty? Kto zastąpi Joe? Jak podaje magazyn "Billboard", zespół nie zamierza szukać nowego gitarzysty, a na scenie obok stałych członków pojawi się długoletni technik Trohmana, który ma już na koncie kilka występów z grupą. To on ma występować na trasie koncertowej.

Sex Pistols – 5 ciekawostek o albumie "Never Mind the Bollocks, Here’s the Sex Pistols" | Jak dziś rockuje?

Nowy numer od Fall Out Boy!

Wygląda na to, że zespół narzucił sobie naprawdę intensywne tempo promocji krążka! Raptem tydzień po premierze Love From The other Side, Fall Out Boy podzielili się z fanami kolejnym numerem! Tym razem wybór padł na kawałek Heartbreak Feels So Good! W sieci jest już dostępny klip do piosenki, a gościnnie pojawiła się w nim sama Nicole Kidman!