Dominik Pajewski

22.08.2017 (12:12)

Czesław Niemen w wersji dla niesłyszących [VIDEO]Czesław Niemen, Nickelback, Sabaton, Stanisław Soyka i wielu innych zostali scoverowani w wyjątkowy sposób. Zobaczcie, jak znane numery wyglądają w wersji dla niesłyszących.

Czesław i Sabaton w wersji dla niesłyszących? Wydawać by się mogło, że to nieprawdopodobne, jednak ekipa Młodzi Migają Muzykę udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych! Grupa działa od 2012 roku, realizując projekt 'migania muzyki', jest to projekt niekomercyjny, który ma za zadanie umożliwić osobom niesłyszącym i słabosłyszącym korzystanie z zasobów kulturowych i odbioru muzyki wszystkimi dostępnymi im kanałami.

Foo Fighters i Rick Astley mistrzowsko strollowali fanów
Na koncie grupy jest już ponad 20 interpretacji piosenek, między innymi Nickelback, Sabatona, Czesława Niemena, Stanisława Soyki czy katowickiej grupy metalowej Loa Karma.


 


Migane covery Sabatonu i Loa Karmy są jedynymi mocno gitarowymi utworami na kanale Młodzi Migają Muzykę. Warto zauważyć, że mimo wersji migowej, utwory nie tracą na swojej mocy.

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Co by było, gdyby Neo wziął niebieską pigułkę. Przeróbka z użyciem deep fake ma odpowiedź

  2020-02-19
  Matrix ma powrócić w nowej odsłonie w 2021 roku, jednak zanim to się stanie, w sieci można znaleźć coś ciekawego. Dzięki technologii deep fake, ukazano co by było gdyby Neo wziął niebieską pigułkę.
 • Gitarzysta Limp Bizkit złamał rękę, ale i tak zagrał koncert

  2020-02-19
  O Limp Bizkit można mieć różne zdanie, jednak nie da się odmówić grupie zaangażowania. Na ostatnim koncercie zespołu, gitarzysta Wes Borland zagrał koncert, mimo złamanej ręki.
 • Five Finger Death Punch wyjaśnili, dlaczego Megadeth grają przed nimi

  2020-02-19
  Wspólne koncerty Five Finger Death Punch i Megadeth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, o czym mógł świadczyć fakt frekwencji w Warszawie. Zespół wyjaśnił, dlaczego taka kolejność jest na trasie.
 • Ozzy kolejny raz odwołuje trasę koncertową. Do sieci trafiło oświadczenie

  2020-02-19
  Świat obiegła informacja, która zszokowała wiele osób. Ozzy Osbourne oficjalnie ujawnił, że od roku zmaga się z chorobą Parkinsona. Choroba została zdiagnozowana u artysty po wypadku, jednak jak sam twierdzi, zmaga się z nią od lat. Teraz Ozzy oznajmił, że musi odwołać kolejną część trasy koncertowej.
 • Orbita Wiru wydaje nowy album "Hipis 2020"

  2020-02-19
  20 lutego na światło dzienne wyjdzie nowy album stołecznej formacji rockowej Orbita Wiru. Czwarte w dorobku zespołu wydawnictwo studyjne nosi przewrotny tytuł “Hipis 2020”.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz