20.05.2014 (14:30)

Kaiser Chiefs"Education, Eductaion, Education & War" - Kaiser Chiefs powrócili z rewelacyjna płytą! Album miał swoją premierę 31.03.2014. To pierwsza płyta, jaką Kaiser Chiefs nagrali z nowym perkusistą. Zespół opowie jednak nie tylko o tym. Dowiecie się też między innymi, dlaczego Ricky Wilson zdecydował się na udział w programie The Voice.

Nową płytę Kaiser Chiefs Education, Education, Education & War promuje singiel Coming Home. Cały krążek to 10 przebojowych utworów. Zespołowi zależało na tym, aby pokazać czasy, w których żyjemy - wojny, fabryki, miłość, samotność i tęsknotę za domem.

Education, Education, Education & War to pierwszy album Kaiser Chiefs nagrany z nowym perkusistą. W 2012 roku z zespołu odszedł Nick Hodgson, a jego miejsce zajął VJ Mistry.

Najnowszy krążek to piąta studyjna płyta w dorobku Kaiser Chiefs. Album wyprodukował Ben Allen (Gnarls Barkley, Animal Collective). Nad piosenkami muzycy pracowali w Londynie, Los Angeles i Nashville. Nagrali je w Atlancie, a materiał został zmiksowany w Electric Lady Studios w Nowym Jorku.

O pracy nad nowym albumem
Zmiany w składzie
Jaki był ostatni rok
O poszukiwaniach nowego perkusisty
"Education" i "War" - dlaczego te słowa znalazły się w tytule płyty
Tytuł nowej płyty - co oznacza?
Dlaczego, i czy w ogóle, zespół angażuje się w politykę
O odejściu Nicka Hodgsona
Dlaczego numer "Coming Home" został singlem
Leeds i "Coming Home" - co mają ze sobą wspólnego?
Kto wpłynął na zespół przy tworzeniu materiału na płytę
Jak zespól zniósł nagrywanie płyty w USA
O The Voice
O przyszłości
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz