28.02.2013 (13:51)

ComaNie owijają w bawełnę, nie koloryzują ani nie są mili dla tych, którzy nie dają im żyć. Muzycy grupy Coma osiągnęli w Polsce tyle, ile mogli. Teraz ruszają na podbój zagranicznych rynków. 

"Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"- ale po co są zasady, jeśli nie po to, żeby je łamać? Muzycy grupy Coma już raz próbowali swoich sił poza Polską. Bez spektakularych sukcesów. Dzisiaj robią to po raz drugi, ale, jak mówią, teraz wiedzą i potrafią już więcej niż wtedy. Teraz są naprawdę gotowi na tę próbę. I nie mają wyboru. Piotr Rogucki mówi wprost: gdyby zespół nie podjął nowego wyzwania, pewnie za parę lat Coma byłaby przeszłością. Dlatego w 2013 roku muzycy postanowili wydać za granicą anglojęzyczną wersję "Czerwonego albumu", pod tytułem "Don't Set Your Dogs On Me". 

Na co liczy Coma? Jak to jest zaczynać wszystko od nowa, grać przed ludźmi, którzy w życiu o Tobie nie słyszeli? Jak to jest tłumaczyć fanom w Polsce, że ich idol też ma prawo do eksperymentów? Z kim nie dyskutuje już Piotr Rogucki i jak zniszczyć kogoś w białych rękawiczkach? O tym wszystkim wokalista grupy Coma opowiada w specjalnym wywiadzie dla EskiROCK!
 
 

 


  
 
 
 
Gra warta świeczki?
Doradcy - są?
Szanse za granicą - szczera ocena
Niesamowita mini-trasa
Wszystko od nowa
Nowy początek i doświadczenie
Nowe wyzwania albo koniec
Jedyna taka szansa
Nowe teksty
Płyta po angielsku - inna niż "Czerwony album"
Angielski - doskonały do śpiewania?
Fani krytykują!
Wyjątkowa trasa z okazji 15-lecia
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz