27.10.2014 (16:00)

Curly HeadsDebiutancka płyta Curly Heads Ruby Dress Skinny Dog to najlepiej sprzedająca się płyta ostatnich dni. Dawid Podsiadło, Oskar Bała, Tomek Szuliński, Tomek Skuta i Damian Lis nagrali genialny krążek na światowym poziomie! O albumie Curly Heads Ruby Dress Skinny Dog, ale nie tylko, z chłopakami rozmawiał Michał Cieślik. Posłuchajcie!

Zespół Curly Heads powstał w 2010 roku. Tworzy go piątka przyjaciół - wokalista Dawid Podsiadło, gitarzyści Oskar Bała i Tomek Szulińki, basista Tomek Skuta i perkusista Damian Lis. Właśnie spełniło się ich marzenie o własnym longplay’u!

Zespół wydał płytę Ruby Dress Skinny Dog. Curly Heads Reconcile - to pierwszy singiel promujący to wydawnictwo. Posłuchajcie, o czym z zespołem Curly Heads rozmawiał Michał "Majkel" Cieślik!

Przypomnijmy, premiera Ruby Dress Skinny Dog Curly Heads odbyła się dokładnie 21 października. Wcześniej zespół, zupełnie za darmo, udostępnił płytę w serwisie Spotify!
o początkach zespołu.
o muzycznych inspiracjach.
o genezie tytułu debiutanckiej płyty.
o pracy nad płytą i jej wyjątkowości.
o podziale obowiązków w zespole.
o muzycznych podsumowaniach 2014 roku i koncertowych marzeniach, w tym o wspólnym występie z Arctic Monkeys... we śnie :)
o nowej "gwiazdorskiej" rzeczywistości i planach koncertowych.
NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz