Eskarock:

tekst utworu

Jeden Taki Dzień - Peja , Sweet Noise

O Zespole: Sweet Noise to polska grupa muzyczna pochodząca ze Swarzędza. Ze Sweet Noise powiązane jest NoiseNation, czyli zgrupowanie młodych artystów, wspieranych przez zespół. Zespół zadebiutował w 1995 roku płytą „Respect”. Kolejna publikacja „Getto” ukazała się już w 1996 roku, a w 1997 jej angielska wersja „Ghetto”. Rok później zespół wydał krążek „Koniec wieku” oraz jej angielski odpowiednik „The End of Century”. Ten album okazał się przełomowy w dziejach zespołu. Kolejna publikacja „Czas ludzi cienia” ukazała się w 2002 roku i ujawniła odmienione oblicze zespołu. Muzyka zespołu łączyła w sobie elementy heavy metalu z elektroniką. Zupełnie inaczej prezentowały się też wokale. Już rok później, w 2003 roku zespół wydał kolejny album „Revolta”. Znajdują się tutaj zremiksowane utwory znane z „Czasu ludzi cienia”, nagrywane wspólnie z innymi artystami.
W roku 2005 z zespołu odszedł basista Henry Tod, zaś w 2007 współtwórca grupy, Tomasz „Magic” Osiński.
Rok 2007 przyniósł album „The Triptic”, dostępny w dwóch edycjach - standardowej oraz z DVD. Album ten został nagrany w Cape Town (RPA).
Więcej na stronie artysty: Sweet Noise

Jeden Taki Dzień - Peja, Sweet Noise tekst

SWEET NOISE:Niema dni-ha, nie ma nocyJest krzyk i morze przemocy,Są oni z kamieniami w rękachulica która przed nikim nie klęka,Słowa puste, splamione,Obietnice, niespełnioneDla nas niema dni i nocy,Niema dla nas dni i nocy,PEJA:Wyszedł z domu już nie wróciłZ całym światem sie skłócił,Przez to rodzinę zasmuciłJego ziomek też zepsuciKtórzy są dla niego wszystkimBól życia odciski, o zpracowanych dłoniachBez pardonu sie zachował,Uliczny sympton zła który zdążył go wychowaćTylko swoich chciał szanować,Presja stan umysłu, fiasko z życia i z marzeń,Wszystko to co dobre znikłoMoże było by inaczej gdyby miał przed sobąPrzyszłośćRef.Dam ci jedno takie słowo i jeden taki dzieńMam ogień który płonie i rozrywa cień,Znam chwile co jak nóż przecinają sznur,Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur,SWEET NOISE:To koniec, tego świata,W twoich oczach, niemam brata,Koniec dla mnie, dla ciebie,Ostatni taki znak na niebieNikt niezagłuszy, nie zatrzyma,Wojny którą, w sobie skrywa,Sprzedał dzieci dla brudnej politykiTak umarł jak słychaź krzykiPEJA:Nikt już niepamięta ile było jego starań,Wiele jak rajania puszczonego na wyzwaniaZ każdym następnym dniem,Rap ten sam od paru lat,Wola walki chęć przeżyciaNa fart nielicz jak mój brat,Dobrze wiesz żeś czegoś wartWięc ponownie wciskaj start,Kolejne rozdanie kartBądz szczęśliwy zarobionyByś miał chleb dla dzieci żonyI gdy bez owocne plonyMedithow bądź pozdrowiony,I wszystkie jak wygolonyWszystkie tryby życie znająMłodzi w blokach biegają,Tego życia smak już znają,To worek mul doświadczeńJa to widzie na nich patrzeCzy mnie słuchasz czy sie wstydziszWyjdzie tak że dziś mnie kochasz a jutroznienawidziszref.Dam ci jedno takie słowo i jeden taki dzieńMam ogień który płonie i rozrywa cieńZnam chwile co jak nóż przecinają sznurDam ci jedno takie słowo które zburzy murPEJA:dam ci jedno takie słowo i jeden taki dzieńmam ogień który płonie i rozrywa cieńznam chwile co jak nóż przecinają sznurdam ci jedno takie słowo które zburzy mórSWEET NOISE:jestem dla was celem doskonałymjestem dla ciebie celem doskonałymjak bardzo chcesz bym odszedłjak bardzo chcesz bym znikną
Autor Tekstu: Sweet Noise

Kompozytor: Sweet Noise, Peja


czytaj całość


ESKA ROCK - najnowsze hity

 • Being For The Benefit Of Mr. Kite - The Beatles
 • Lśnienie - Coma
 • White Winter Hymnal - Birdy
 • Hatebreeder - Children of Bodom
  Hatebreeder - Children of Bodom
  liczba odtworzeń: 9
  tekst utworu do ulubionych strona artysty
 • Flying Junk - 10cc
 • Nie Tak - Maleo Reggae Rockers
  Nie Tak - Maleo Reggae Rockers
  liczba odtworzeń: 0
  do ulubionych strona artysty
 • One More Chance - Michael Jackson
 • The Times They Are A-changin' - Simon & Garfunkel
  The Times They Are A-changin' - Simon & Garfunkel
  liczba odtworzeń: 17
  tekst utworu do ulubionych strona artysty
 • Ciemność - Żurkowski
  Ciemność - Żurkowski
  liczba odtworzeń: 0
  do ulubionych strona artysty
 • Wanted Dead Or Alive - Bon Jovi
  Wanted Dead Or Alive - Bon Jovi
  liczba odtworzeń: 314
  obejrzyj teledysk tekst utworu do ulubionych strona artysty