08.11.2013 (19:00)

The Killers - Direct HitsNajwiększe hity The Killers na jednej płycie! Amerykańska formacja wydała album "Direct Hits". Na płytę trafiły najważniejsze hity zespołu i dwie premierowe piosenki.

10 lat temu The Killers zagrali swój pierwszy europejski koncert. Występ miał miejsce w niewielkim pubie Dublin Castle w londyńskiej dzielnicy Camden. Od tego czasu The Killers urośli do rangi jednego z najważniejszych zespołów rockowych ostatniej dekady, który wyprzedaje koncerty na stadionach, jest gwiazdą najważniejszych festiwali i jest w stanie sprzedać 20 milionów płyt na świecie.

Dla uczczenia tej rocznicy zespół The Killers zebrał wszystkie swoje dotychczasowe hity na płycie "Direct Hits" - od pochodzących z debiutanckiego albumu "Hot Fuss" - "Mr Brightside", "Somebody Told Me" i "Smile Like You Mean It" i "All These Things That I've Done", poprzez "When You Were Young", "Read My Mind", "For Reasons Unknown", "Human", aż po nowsze dokonania zespołu, takie jak "Runaways" i "Miss Atomic Bomb".

Wydawnictwo "Direct Hits" zawiera również dwa premierowe utwory - "Just Another Girl" oraz wyprodukowany przez M83 "Shot at the Night".  

Tracklista The Killers "Direct Hits":

01 “Mr. Brightside”
02 “Somebody Told Me”
03 “Smile Like You Mean It”
04 “All These Things That I’ve Done”
05 “When You Were Young”
06 “Read My Mind”
07 “For Reasons Unknown”
08 “Human”
09 “Spaceman”
10 “A Dustland Fairytale”
11 “Runaways”
12 “Miss Atomic Bomb”
13 “The Way It Was”
14 “Shot At the Night”
15 “Just Another Girl”
16 “Mr. Brightside (Original Demo)”
17 “When You Were Young (Calvin Harris Remix)”
18 “Be Still”   
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz