11.10.2013 (21:00)

Pearl Jam - Lightning Bolt"Lightning Bolt" - to najnowsza płyta grupy Pearl Jam. Legendarna formacja z Seattle wraca w doskonałej formie. Dowodzą tego choćby single "Mind Your Manners" i "Sirens".

W 1991 roku za sprawą swojego debiutanckiego albumu “Ten” Pearl Jam z mało znanej kapeli z Seattle stali się międzynarodową gwiazdą. 9 studyjnych płyt, setki unikalnych występów na żywo i setki oficjalnych koncertowych bootlegów. Zespól nadal jest doceniany przez krytyków, uwielbiany przez publiczność przy jednoczesnym sukcesie komercyjnym – ma na koncie ponad 60 milionów płyt sprzedanych na całym świecie.

W ciągu ostatnich dwudziestu lat grupa Pearl Jam niezbyt się zmieniła, nadal mocno osadzona jest w rock and rollu, lojalna wobec swoich społecznych i politycznych zasad, ale przede wszystkim wobec swoich fanów. W 2011 Pearl Jam obchodził 20. rocznicę swojego istnienia. Teraz grupa wraca z doskonałym krążkiem "Lightning Bolt". To 10. studyjny album w dorobku zespołu. Pearl Jam pracowali nad krążkiem z producentem Brendanem O’Brienem
 
Tracklista Pearl Jam "Lightning Bolt":

01. Getaway
02. Mind Your Manners
03. My Father’s Son
04. Sirens
05. Lightning Bolt
06. Infallible
07. Pendulum
08. Swallowed Whole
09. Let The Records Play
10. Sleeping By Myself
11. Yellow Moon
12. Future DaysNAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz