20.09.2013 (15:00)

Metallica OST "Through The Never"“Metallica Through The Never” to wyjątkowa ścieżka dźwiękowa. Dwupłytowe, koncertowe wydawnictwo towarzyszy nowemu filmowi 3D, przygotowanemu przez zespół.

Dwupłytowy soundtrack filmu 3D “Metallica Through The Never” zawiera materiał zarejestrowany w czasie koncertów w Rexall Palace w Edmonton oraz w Rogers Arena w Vancouver. Właśnie w tych miejscach zespół nakręcił w ubiegłym roku występy pojawiające się w filmie.

Przypomnijmy, że Metallica pojawia się w filmie “Metallica Through the Never”. W naszpikowanym muzyką filmie w formacie 3D, reżyser Nimród Antal przeniesie publiczność w muzyczną podróż z najsłynniejszymi utworami Metalliki w tle. Film pokazuje historię członka ekipy zespołu o imieniu Trip (w tej roli Dane DeHaan), który zostaje wysłany z pilną misją podczas wyprzedanego koncertu Metalliki. Film zawiera efekty pirotechniczne, najbardziej złożoną scenę koncertową, jaka kiedykolwiek była zbudowana oraz obraz 3D nakręcony jednocześnie przez 24 kamery. 
 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz