01.07.2013 (00:09)

Tom Odell "Long Way Down"Tom Odell to 21- letni debiutant z Wielkiej Brytanii, którego już okrzyknięto sensacją i objawieniem muzycznym. Artysta prezentuje swój pierwszy pełny album: "Long Way Down".

Tom Odell to debiutant, któremu wróży się wielką karierę na muzycznym rynku. W październiku 2012 roku ukazała się EPka Odella pt. “Songs From Another Love”, która przyniosła mu nominację i nagrodę BRIT Awards 2013 w kategorii Critics’ Choice Award. Stacja MTV ogłosiła go artystą nadchodzącego roku w konkursie “Brand New For 2013“.

Long Way Down” to debiutancki album Toma Odella. Płyta ukazuje się w wersji podstawowej i deluxe (z 5 dodatkowymi utworami). Promuje ją utwór “Hold Me”. Pomimo młodego wieku, Tom Odell pisze bardzo dojrzałe teksty, w których wyjątkowo celnie i dosłownie obrazuje swoje odczucia. Jak sam podkreśla, czerpie i uczy się od najlepszych - Davida Bowiego, Arctic Monkeys, Rufusa Wainwrighta czy Eltona Johna. Charakterystyczne dźwięki fortepianu i ciemny wokal artysty tworzą klimat całej płyty i potęgują emocje zawarte w tekstach.

Tracklista Tom Odell "Long Way Down":

CD

1. Grow Old With Me
2. Hold Me
3. Another Love
4. I Know
5. Sense
6. Can't Pretend
7. Till I Lost
8. Supposed To Be
9. Long Way Down
10. Sirens

CD Deluxe

11. I Think It's Going To Rain Today
12. Storms
13. Heal
14. Till I Lost (demo)
15. Grow Old With Me (demo)
 


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz