20.05.2013 (00:09)

Linkin Park "Living Things+"Gratka dla fanów Linkin Park! Ukazuje się "Living Things+" - specjalna edycja znakomitego, piątego albumu Linkin Park. Wydawnictwo zawiera dodatkowo koncert z Berlina!

Piąty studyjny krążek amerykańskiej grupy Linkin Park, który miał swoją premierę wiosną 2012 roku, na całym świecie rozszedł się w blisko 2,5 mln egzemplarzy. Teraz "Living Things" ukazuje się ponownie, wzbogacone o koncertowe DVD, zarejestrowane w trakcie europejskiego tournée - czyli jako "Living Things+".

Krążek CD to 12 piosenek z albumu "Living Things", zarejestrowanych przez Linkin Park z legendarnym producentem Rickiem Rubinem (m.in. Metallica, Slayer, Danzig, Johnny Cash, Dixie Chicks, Neil Diamond), dla którego była to trzecia współpraca z zespołem. Album zrobił doskonałe wrażenie i zebrał świetne opinie. W kilkunastu krajach "Living Things" zameldował się na szczycie notowań, w tym w Polsce, w której pokrył się złotem. Nad Wisłą szczyty list zdobył także promujący album singlowy kawałek "Burn It Down".

Linkin Park znani są z doskonałych występów na żywo. O tym w jakiej są formie, mogli przekonać się również polscy fani, bo Amerykanie w czerwcu 2012 roku po raz drugi pojawili się w Polsce, dając niezapomniany koncert podczas Orange Warsaw Festival. Świetnie zaprezentowali się również u naszych zachodnich sąsiadów. W berlińskim Admiralspalast Chester Bennington (śpiew), Rob Bourdon (perkusja), Brad Delson (gitara), David "Phoenix" Farrell (gitara basowa), Joe Hahn (DJ, instrumenty klawiszowe) oraz Mike Shinoda (wokal, gitara rytmiczna, instrumenty klawiszowe) dali świetny koncert, który zarejestrowały kamery. Właśnie ten występ, trwający blisko 75 minut i zawierający 19 kawałków z repertuaru Linkin Park, znalazł się na dołączonym do reedycji DVD.
 
Tracklista - reedycja "Living Things" - "Living Things+":

CD:
1. LOST IN THE ECHO
2.IN MY REMAINS
3. BURN IT DOWN
4. LIES GREED MISERY
5. I'LL BE GONE
6. CASTLE OF GLASS
7. VICTIMIZED
8. ROADS UNTRAVELED
9. SKIN TO BONE
10. UNTIL IT BREAKS
11. TINFOIL
12. POWERLESS

DVD:
1. Faint (Live)
2. Papercut (Live)
3. With You (Live)
4. Given Up (Live)
5. Blackout (Live)
6. Somewhere I Belong (Live)
7. New Divide (Live)
8. Lies Greed Misery (Live)
9. Waiting For The End (Live)
10. Breaking The Habit (Live)
11. Leave Out All The Rest (Live)
12. Shadow Of The Day (Live)
13. Iridescent (Live)
14. What I've Done (Live)
15. One Step Closer (Live)
16. Burn It Down (Live)
17. In The End (Live)
18. Numb (Live)
19. Bleed It Out (Live) NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz