20.05.2013 (00:02)

Suede "Bloodsports""Bloodsports" to wielki powrót grupy Suede, jednej z najważniejszych brytyjskich grup lat `90. Po ponad dekadzie od ostatniego studyjnego albumu, muzycy wracają w doskonałej formie!

Po ponad 10 latach, które upłynęły od wydania krążka "A New Morning", Suede wraca w fantastycznym stylu z albumem, na którym Anglicy zawarli wszystkie najwspanialsze elementy muzyki grupy. Od dawna nie ma już w Suede Bernarda Butlera, który walnie przyczynił się do wielkich sukcesów zespołu w czasach britpopowego szaleństwa. Ale niezmiennie przewodzi grupie charyzmatyczny wokalista Brett Anderson, który postanowił, że Suede powinien wrócić do tego, co było w jego muzyce najlepsze w latach `90. Do pięknych melodii i świetnego hałaśliwego gitarowego grania, którym kilkanaście lat temu zachwycały się miliony.

Powstał album "Bloodsports", który - według słów samego Bretta Andersona - jest krzyżówką dokonań Suede z najlepszych czasów, czyli płyt "Dog Man Star" i "Coming Up". Nie bez powodu zatrudniono do produkcji Eda Bullera, który odpowiadał za brzmienie pierwszych trzech krążków formacji.

Singlem promującym album "Bloodsports" (2013) jest kawałek "It Starts And Ends With You".
 


 NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz