01.04.2013 (00:03)

Imagine Dragons "Night Visions"Imagine Dragons to amerykańska kapela rockowa z Las Vegas. Muzycy szturmem zdobywają listy przebojów na całym świecie. Wszystko dzięki albumowi "Night Visions".

W świecie, w którym każdy nastolatek z kamerką internetową może zostać gwiazdą rocka (a potem przebrzmiałą sławą w kilka miesięcy), Imagine Dragons reprezentują orzeźwiający powrót do wypróbowanych tradycji wielkiego rock'n'rolla. Nauczyli się, jak być zespołem na dawnych zasadach - pisząc świetne piosenki i grając je na żywo przed coraz większą publicznością.

Wydając „Night Visions”, Imagine Dragons w końcu mają szansę pokazać światu, jak brzmi magia. Robią to choćby w kawałku „Radioactive”, który miesza pulsujący podkład z delikatnymi akustycznymi gitarami, a w warstwie tekstowej opowiada o stawianiu czoła apokalipsie. Natomiast delikatność takich piosenek jak „Demons” równoważy rozmach albumu z poczuciem ludzkiej intymności.

Imagine Dragons powstali w Las Vegas w 2008 roku. Mają na koncie kilka EPek, szansę na światową karierę, talent, a teraz również debiutancki album "Night Visions". 
 

 


  


NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz