28.01.2013 (00:04)

The Doors "Live At The Bowl `68"Historyczny występ legendarnej grupy The Doors z lipca 1968 roku z Hollywood Bowl - teraz w odświeżonej wersji! Do tego z gratką dla fanów: wcześniej nieprezentowanymi utworami!

Magiczny koncert odbył się dzień po Dniu Niepodległości, 5 lipca 1968 roku. Kwartet wystąpił w słynnej sali Hollywood Bowl i zaprezentował wielką formę. Nie bez powodu krążące do tej pory zapisy uznane zostały za najlepsze koncertowe materiały w historii The Doors.

Teraz legendarny występ legendarnego zespołu został odświeżony, ścieżka dźwiękowa na nowo zmiksowana i zmasterowana z zachowanych taśm przez Bruce'a Botnicka, producenta i inżyniera dźwięku współpracującego w tamtych czasach z The Doors. Dopiero teraz można w pełni rozkoszować się doskonałym dźwiękiem z koncertu.

"Poczujecie się tak jakbyście stali z nami na scenie w Hollywood Bowl" - zapewnia Ray Manzarek, klawiszowiec The Doors.Wydawnictwo "Live At The Bowl '68" zawiera trzy kompozycje z koncertu, które wcześniej nie były prezentowane. Dzięki nowoczesnej technologii, dziś fani The Doors mają okazję usłyszeć grupę wykonującą "Hello, I Love You", "The WASP (Texas Radio And The Big Beat)" oraz "Spanish Caravan".

Tracklista "Live At The Bowl `68":

1. Show Start/Intro
2. When The Music's Over 
3. Alabama Song (Whisky Bar)
4. Back Door Man
5. Five To One
6. Back Door Man (Reprise)
7. The Wasp (Texas Radio And The Big Beat)
8. Hello, I Love You
9. Moonlight Drive
10. Horse Latitudes
11. A Little Game
12. The Hill Dwellers
13. Spanish Caravan
14. Hey, What Would You Guys Like To Hear?
15. Wake Up!
16. Light My Fire
17. Light My Fire (Segue)
18. The Unknown Soldier
19. The End (Segue)
20. The End 
 

 


 

NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz